Patricia Kazadi

Kim jest Patricia Kazadi?

Polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. 33 lat(a)
Pełne nazwisko: Patricia Tshilanda Kazadi
Data urodzenia: (czwartek)
Znak Zodiaku: ♓ Ryby
Miejsce urodzenia: Warszawa, Polska 🗺️
Obywatelstwo: Polska
Wiek: 33
Znasz więcej faktów z życia Patricii Kazadi? Dodaj komentarz.


Życiorys Patricii Kazadi

Patricia Kazadi lub Patricia Tshilanda „Trish” Kazadi, bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko, to polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna.

Urodziła się 17 marca 1988 roku w Warszawie. Matka Kazadi Barbara to polka, pochodząca z Łukowa, natomiast jej ojcem jest Jofa Kazadi, pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga.

Patricia Kazadi studiowała na Politechnice Warszawskiej oraz uczęszczała do Szkoły Głównej Handlowej, ale nie ukończyła żadnej z tych uczelni. Lekcję muzyki pobierała w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia im. Krzysztofa Komendy w Warszawie.

Po raz pierwszy zaprezentowała się szerszemu gronu 2002 roku, występując w programie „Szansa na sukces”. W latach 2007 i 2009 wzięła udział w programie rozrywkowym „Jak oni śpiewają”, a w 2010 roku wystąpiła w programie tanecznym „Taniec z gwiazdami”. W latach 2011-2012 była prowadzącą programu „You can dance – po prostu tańcz”. Z kolei od 2013 do 2014 roku pełniła rolę prowadzącej w programie „X Factor”. W latach 2015-2016 powróciła do programu „You can dance – Po prostu tańcz”, znowu w roli prowadzącej.

Kazadi wystąpiła w wielu filmach i serialach m.in.: „Londyńczycy 2”, „Święty interes”, „Ranczo”, „Komisarz Alex” oraz „Dziewczyny Cheetah”. Jako piosenkarka Kazadi również święciła triumfy. W 2012 roku między innymi otrzymała nominację do nagrody „Viva Comet” w kategorii „Debiut roku”. W kwestii nagród „Trish” była także nominowana w 2012 roku do „Wiktorów” w kategorii „odkrycie telewizyjne”, a w 2013 roku otrzymała nominację w kategorii „gwiazda piosenki i estrady”. 3 lata później otrzymała nagrodę w kategorii „osobowość roku”, a organizatorem tejże nagrody był magazyn „Osobowości i sukcesy”.

W 2020 roku Kazadi zdecydowała się zawiesić swoją medialną działalność i skoncentrować się jedynie na koncertach oraz występach w teatrze. W ramach ciekawostek warto wiedzieć, że „Trish” przez dwa lata trenowała taniec współczesny, a także umie grać na fortepianie.

Piosenkarka zdradziła przykrą wiadomość, że cierpi na depresję.
Artykuły o Patricii Kazadi

Są takie książki, filmy i seriale, ubóstwianie których napotyka na niedowierzanie wśród bliskich i znajomych. Takim serialem od zawsze było "Ranczo": serial, który pokochałem za… [ więcej ]
15 lutego 2021

Cytaty Patricii Kazadi

Flirtowanie świetnie wpływa na samopoczucie kobiety. Kiedy facet zwróci na nas uwagę, gdy powie, że pięknie wyglądamy, od razu czujemy się lepiej.

Nadesłane przez: gość

Przykre doświadczenia też rozwijają. Dlatego są cenne.

Nadesłane przez: gość


Wasze pytania dotyczące Patricii Kazadi

Brak przesłanych pytań. Dodaj w komentarzu

Wasze wspomnienia o Patricii Kazadi

Brak przesłanych wspomnień. Dodaj komentarz

Wydarzenia z życia Patricii Kazadi

Napisz komentarz, aby dodać więcej wydarzeń.
  • Patricia Kazadi przychodzi na świat w miejscowości Warszawa, Polska.

Przydatne linkiMiejsca Patricii Kazadi

Miejsce urodzenia:


Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upubliczniony

Książki biograficzne:

FAQ


Kim jest Patricia Kazadi?

Polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna.

Kiedy urodziła się Patricia Kazadi?

Patricia Kazadi urodziła się 17/03/1988.

Gdzie urodziła się Patricia Kazadi?

Patricia Kazadi urodziła się w miejscowości Warszawa, Polska.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności