Patricia Kazadi

Kim jest Patricia Kazadi?

Polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. 33 lat(a)

Pełne nazwisko: Patricia Tshilanda Kazadi
Data urodzenia: (czwartek)
Znak Zodiaku: ♓ Ryby
Miejsce urodzenia: Warszawa, Polska 🗺️
Obywatelstwo: Polska
Wiek: 33
Znasz więcej faktów z życia Patricii Kazadi? Dodaj komentarz.

Życiorys Patricii Kazadi

Patricia Kazadi lub Patricia Tshilanda „Trish” Kazadi, bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko, to polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna.

Urodziła się 17 marca 1988 roku w Warszawie. Matka Kazadi Barbara to polka, pochodząca z Łukowa, natomiast jej ojcem jest Jofa Kazadi, pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga.

Patricia Kazadi studiowała na Politechnice Warszawskiej oraz uczęszczała do Szkoły Głównej Handlowej, ale nie ukończyła żadnej z tych uczelni. Lekcję muzyki pobierała w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia im. Krzysztofa Komendy w Warszawie.

Po raz pierwszy zaprezentowała się szerszemu gronu 2002 roku, występując w programie „Szansa na sukces”. W latach 2007 i 2009 wzięła udział w programie rozrywkowym „Jak oni śpiewają”, a w 2010 roku wystąpiła w programie tanecznym „Taniec z gwiazdami”. W latach 2011-2012 była prowadzącą programu „You can dance – po prostu tańcz”. Z kolei od 2013 do 2014 roku pełniła rolę prowadzącej w programie „X Factor”. W latach 2015-2016 powróciła do programu „You can dance – Po prostu tańcz”, znowu w roli prowadzącej.

Kazadi wystąpiła w wielu filmach i serialach m.in.: „Londyńczycy 2”, „Święty interes”, „Ranczo”, „Komisarz Alex” oraz „Dziewczyny Cheetah”. Jako piosenkarka Kazadi również święciła triumfy. W 2012 roku między innymi otrzymała nominację do nagrody „Viva Comet” w kategorii „Debiut roku”. W kwestii nagród „Trish” była także nominowana w 2012 roku do „Wiktorów” w kategorii „odkrycie telewizyjne”, a w 2013 roku otrzymała nominację w kategorii „gwiazda piosenki i estrady”. 3 lata później otrzymała nagrodę w kategorii „osobowość roku”, a organizatorem tejże nagrody był magazyn „Osobowości i sukcesy”.

W 2020 roku Kazadi zdecydowała się zawiesić swoją medialną działalność i skoncentrować się jedynie na koncertach oraz występach w teatrze. W ramach ciekawostek warto wiedzieć, że „Trish” przez dwa lata trenowała taniec współczesny, a także umie grać na fortepianie.

Piosenkarka zdradziła przykrą wiadomość, że cierpi na depresję.


Artykuły o Patricii Kazadi

Są takie książki, filmy i seriale, ubóstwianie których napotyka na niedowierzanie wśród bliskich i znajomych. Takim serialem od zawsze było "Ranczo": serial, który pokochałem za… [ więcej ]
15 lutego 2021


Cytaty Patricii Kazadi

Flirtowanie świetnie wpływa na samopoczucie kobiety. Kiedy facet zwróci na nas uwagę, gdy powie, że pięknie wyglądamy, od razu czujemy się lepiej.

Nadesłane przez: gość

Przykre doświadczenia też rozwijają. Dlatego są cenne.

Nadesłane przez: gość


Wasze pytania dotyczące Patricii Kazadi

Brak przesłanych pytań. Dodaj w komentarzu

Wasze wspomnienia o Patricii Kazadi

Brak przesłanych wspomnień. Dodaj komentarz

Wydarzenia z życia Patricii Kazadi

Napisz komentarz, aby dodać więcej wydarzeń.
  • Patricia Kazadi przychodzi na świat w miejscowości Warszawa, Polska.

Przydatne linkiMiejsca Patricii Kazadi

Miejsce urodzenia:Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.
Znasz więcej faktów z życia Patricii Kazadi? Edytuj tę stronę.

Grafika: fot. Detektyw007

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upublicznionyFAQ


Kim jest Patricia Kazadi?

Polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna.

Kiedy urodziła się Patricia Kazadi?

Patricia Kazadi urodziła się 17/03/1988.

Gdzie urodziła się Patricia Kazadi?

Patricia Kazadi urodziła się w miejscowości Warszawa, Polska.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności