Kim jest ...

Patricia Kazadi

Polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. 33 lat(a)


Czytaj dalej

Życiorys Patricii Kazadi

Patricia Kazadi lub Patricia Tshilanda „Trish” Kazadi, bo tak brzmi jej pełne imię i nazwisko, to polska aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna.

Urodziła się 17 marca 1988 roku w Warszawie. Matka Kazadi Barbara to polka, pochodząca z Łukowa, natomiast jej ojcem jest Jofa Kazadi, pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga.

Patricia Kazadi studiowała na Politechnice Warszawskiej oraz uczęszczała do Szkoły Głównej Handlowej, ale nie ukończyła żadnej z tych uczelni. Lekcję muzyki pobierała w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia im. Krzysztofa Komendy w Warszawie.

Po raz pierwszy zaprezentowała się szerszemu gronu 2002 roku, występując w programie „Szansa na sukces”. W latach 2007 i 2009 wzięła udział w programie rozrywkowym „Jak oni śpiewają”, a w 2010 roku wystąpiła w programie tanecznym „Taniec z gwiazdami”. W latach 2011-2012 była prowadzącą programu „You can dance – po prostu tańcz”. Z kolei od 2013 do 2014 roku pełniła rolę prowadzącej w programie „X Factor”. W latach 2015-2016 powróciła do programu „You can dance – Po prostu tańcz”, znowu w roli prowadzącej.

Kazadi wystąpiła w wielu filmach i serialach m.in.: „Londyńczycy 2”, „Święty interes”, „Ranczo”, „Komisarz Alex” oraz „Dziewczyny Cheetah”. Jako piosenkarka Kazadi również święciła triumfy. W 2012 roku między innymi otrzymała nominację do nagrody „Viva Comet” w kategorii „Debiut roku”. W kwestii nagród „Trish” była także nominowana w 2012 roku do „Wiktorów” w kategorii „odkrycie telewizyjne”, a w 2013 roku otrzymała nominację w kategorii „gwiazda piosenki i estrady”. 3 lata później otrzymała nagrodę w kategorii „osobowość roku”, a organizatorem tejże nagrody był magazyn „Osobowości i sukcesy”.

W 2020 roku Kazadi zdecydowała się zawiesić swoją medialną działalność i skoncentrować się jedynie na koncertach oraz występach w teatrze. W ramach ciekawostek warto wiedzieć, że „Trish” przez dwa lata trenowała taniec współczesny, a także umie grać na fortepianie.

Piosenkarka zdradziła przykrą wiadomość, że cierpi na depresję.

Sławni ludzie borykający się z depresją Aktorzy z Rancza

Co wiemy o Patricii Kazadi:

Biografia 2 cytaty wiek znak zodiaku

Patricia Kazadi

Pełne nazwisko

Patricia Tshilanda Kazadi

Wiek

33

Obywatelstwo

Polska

Cytaty
Patricii Kazadi

#1

Flirtowanie świetnie wpływa na samopoczucie kobiety. Kiedy facet zwróci na nas uwagę, gdy powie, że pięknie wyglądamy, od razu czujemy się lepiej.

Patricia Kazadi, nadesłane przez gość

#2

Przykre doświadczenia też rozwijają. Dlatego są cenne.

Patricia Kazadi, nadesłane przez gość

Miejsce urodzenia
Patricii Kazadi

Warszawa, Polska

Warszawa, Polska

Znak Zodiaku
Patricii Kazadi

♓ Ryby

Patricia Kazadi

Na blogu

Są takie książki, filmy i seriale, ubóstwianie których napotyka na niedowierzanie wśród bliskich i znajomych. Tak [...]

Czytaj wpis

Wydarzenia z życia Patricii Kazadi

Patricia Kazadi przychodzi na świat w miejscowości Warszawa, Polska.

Powiązane biografie

Bestsellery

Najciekawsze propozycje książkowych biografii i autobiografii z ostatnich tygodni.

Aktor musi grać, by żyć

Bestseller 32.41 zł

Niemal wszyscy znają go z serialu „Ranczo”, gdzie brawurowo zagrał Czerepacha, bezwzględnego doradcę wójta. Nie [...]

Zobacz
Angela Merkel. Cesarzowa Europy

Bestseller 17.99 zł

Powrót bestsellerowej biografii Angeli Merkel. W nowym wydaniu Cesarzowej Europy Arkadiusz Stempin pomaga wyobrazić so [...]

Zobacz
Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.


Źródło grafik

fot. Detektyw007

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.