0
(0)

Lepiej byś tam umarł Polecamy

Mamed Khalidov / Szczepan Twardoch

Temat: Mamed Chalidow Sztuki walki

Recenzje 0

31.04


Zamawiając w księgarni Allegro u większości sprzedawców możesz liczyć na bardzo tanią przesyłkę, a dla posiadaczy konta Smart przesyłka jest darmowa.

Opis książki

Książka "Lepiej byś tam umarł" opowiada losy Mameda Chalidowa, jej autorem jest Mamed Khalidov i Szczepan Twardoch (wydawnictwo WAB).

„Mamed Khalidov – wojownik, muzułmanin, imigrant, dumny mężczyzna, wrażliwy mąż i ojciec… Oto fascynujący portret jednego z najbardziej znanych zawodników mieszanych sztuk walki (MMA). Ze sławnym polskim sportowcem pochodzenia czeczeńskiego rozmawia Szczepan Twardoch.
W 1997 roku przyjechał z Czeczenii do Polski i został. Jako niekwestionowany mistrz wagi średniej mieszanych sztuk walki MMA reprezentuje Polskę na największych arenach. Ale miłość do kraju, w którym zdecydował się osiąść i założyć rodzinę, jest miłością trudną. W szczerej rozmowie ze Szczepanem Twardochem, pisarzem zafascynowanym światem męskich sportów, Mamed Khalidov – niezłomny wojownik, imigrant i muzułmanin – opowiada o swoim życiu, w którym walka toczy się niemal bez przerwy.”

[ więcej ]

Recenzje (0)

Oceń książkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły książki

Tematyka:

Autor: /

Wydawnictwo: WAB

ISBN: 9788328037328

Podobne książki

Książka "Lepiej byś tam umarł" opowiada losy Mameda Chalidowa.
Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 31.04 zł.
Autorem "Lepiej byś tam umarł" jest Mamed Khalidov i Szczepan Twardoch.
Książka została wydana przez wydawnictwo WAB.