35.00


Zamawiając w księgarni TaniaKsiazka.pl zapłacisz tylko 7,99zł za przesyłkę, możesz też odebrać ją bezpłatnie w kilku punktach w Polsce. Płatność za książki można wygodnie rozłożyć na raty, a powyżej 199zł przesyłka jest darmowa.

Opis książki

Książka "Janusz Korczak Fotobiografia" opowiada o życiu Janusza Korczaka, jej autorem jest Maciej Sadowski (wydawnictwo Olesiejuk).

„Ten album nazwano fotobiografią, choć zdjęcia w nim zawarte opatrzono zaledwie cytatami z dzieł jego bohatera – Janusza Korczaka, najwybitniejszego pedagoga naszych czasów.

Stare fotografie, obrazy którymi możemy podglądać świat, którego już nie ma. Książka, którą trzymasz w ręku opowiada historię człowieka niezwykłego. Choć jego wychowankowie nadali mu przydomek Stary Doktor, tak naprawdę do końca, do swojej męczeńskiej śmierci nie przestał być dzieckiem.

Czytając dzieła Janusza Korczaka trudno oprzeć się wrażeniu, że właściwie każde niemal zdanie mogłoby posłużyć za motto i wskazanie dla współczesnych nauczycieli, pedagogów, rodziców i ludzi w ogóle.”

[ więcej ]

Recenzje (0)

Oceń książkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły książki

Tematyka: /

Autor:

Wydawnictwo: Olesiejuk

ISBN: 978-83-274-7235-9

Podobne książki

Najciekawsze książki tego miesiąca

Książka "Janusz Korczak Fotobiografia" opowiada o życiu Janusza Korczaka.
Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 35.00 zł.
Autorem "Janusz Korczak Fotobiografia" jest Maciej Sadowski.
Książka została wydana przez wydawnictwo Olesiejuk.