Steven Gerrard

Kim jest Steven Gerrard?

Angielski piłkarz, legenda drużyny Liverpoolu. 41 lat(a)

Pełne nazwisko: Steven George Gerrard
Pseudonimy: Captain Fantastic
Data urodzenia: (piątek)
Znak Zodiaku: ♊ Bliźnięta
Miejsce urodzenia: Whiston, Wielka Brytania 🗺️
Wzrost: 183 cm
Wiek: 41
Znasz więcej faktów z życia Stevena Gerrarda? Dodaj komentarz.

Książki o Stevenie Gerrardzie

3
(1)

Autor:
Donald McRae / Steven Gerrard
Wydawnictwo:
Sine Qua Non
Steven Gerrard. Autobiografia legendy Liverpoolu
Starali się o niego najbogatsi. Odmawiał Realowi Madryt, Bayernowi Monachium i Chelsea. Odrzucił nawet opiewającą na 13,5 miliona euro ofertę z Kataru. Wszystko po to, by pozostać wiernym Liverpoolowi (...)

Zamawiając w księgarni Allegro u większości sprzedawców możesz liczyć na bardzo tanią przesyłkę, a dla posiadaczy konta Smart przesyłka jest darmowa. Zamów już teraz, lub zobacz więcej ofert dla tej książki.

Wersja ebook: 6.99 zł na LegimiKsiążki o Stevenie Gerrardzie po angielsku 🌎

0
(0)

Autor:
Steven Gerrard
Kup Teraz
darmowa dostawa!
Gerrard
Steven Gerrard is a hero to millions, not only as the inspirational captain of Liverpool FC, but as a key member of the England team.
+ darmowa przesyłka

W Bookdepository darmowa przesyłka na cały świat
Niezależnie od kwoty i ilości zamówionych książek. Bookdepository to jedna z największych księgarni internetowych na świecie. Zamów już teraz.


0
(0)

Autor:
Steven Gerrard
Kup Teraz
darmowa dostawa!
My Story
As the only player ever to have scored in a FA cup final, a league cup final, a UEFA cup final and a champion\'s league final, Steven Gerrard is an inspiration to fans and footballers alike. In this book, the captain of Liverpool and England - tells the story of the highs and lows of…
+ darmowa przesyłka

W Bookdepository darmowa przesyłka na cały świat
Niezależnie od kwoty i ilości zamówionych książek. Bookdepository to jedna z największych księgarni internetowych na świecie. Zamów już teraz.


Ciekawostki - tego możesz nie wiedzieć

  • Jego autobiografia kończy się słowami: "gram dla Jon-Paula". Jon-Paul był jego kuzynem, który zginął w katastrofie na stadionie Hillsborough, po pęknięciu zapory odgradzającej stłoczonych kibiców od murawy. ~gość
  • Interesujące ciekawostki o Stevenie Gerrardzie znaleźć można w książce "Steven Gerrard. Autobiografia legendy Liverpoolu" (wyd. Sine Qua Non), a także w anglojęzycznej książce "My Story".


Życiorys Stevena Gerrarda

Football.ua [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0), CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia Commons

Steven Gerrard – piłkarz pochodzenia angielskiego, wychowanek i legenda klubu Liverpool F.C., wielokrotny reprezentant swojego kraju.

Narodziny legendy

Urodził się 30 maja 1980 roku w niewielkiej miejscowości Whiston, w środkowej części Wielkiej Brytanii. To tam się wychował i stawiał pierwsze kroki w swojej piłkarskiej karierze. Już w wieku ośmiu lat znalazł się w Liverpoolu, a dokładniej w jego szkółce juniorskiej. Kolejne lata to rozwój niebywałego talentu młodego Stevena. Jeszcze jako dziecko był kuszony ofertami z takich klubów jak Manchester United czy Everton. Postanowił być jednak wierny swojej pierwszej drużynie, z którą w wieku 14 lat podpisał pierwszy, juniorski kontrakt.

Pierwsze kroki w dorosłej drużynie

Na zawodowstwo przeszedł już 3 lata później, dzięki czemu mógł trenować z pierwszą drużyną. Na jego debiut na boiskach angielskiego ekstraklasy nie trzeba było długo czekać. 29 listopada 1998 roku został wprowadzony w drugiej połowie spotkania z Blackburn Rovers. Kariera utalentowanego pomocnika nabrała tempa i już w sezonie 2000/2001 był on pierwszoplanową postacią klubu, rozgrywając 50 spotkań.

Talent na wagę złota

Jego kariera w zespole z Liverpoolu trwała do 2015 roku. Łącznie rozegrał ponad 700 spotkań, stając się ikoną i legendą klubu. Zdobył z nim wiele pucharów, między innymi Ligę Mistrzów w 2005 roku. Przez ten czas był również podstawowym zawodnikiem reprezentacji Anglii, dla której rozegrał ponad 100 meczów.

Po sezonie 2014/2015 postanowił nie przedłużać wygasającego kontraktu z Liverpoolem. Obrał kierunek amerykański, zasilając drużynę z ligi MLS Los Angeles Galaxy.Cytaty Stevena Gerrarda

Brak przesłanych cytatów. Dodaj w komentarzu

Wasze pytania dotyczące Stevena Gerrarda

Brak przesłanych pytań. Dodaj w komentarzu

Wasze wspomnienia o Stevenie Gerrardzie

Brak przesłanych wspomnień. Dodaj komentarz

Wydarzenia z życia Stevena Gerrarda

Napisz komentarz, aby dodać więcej wydarzeń.
  • Steven Gerrard przychodzi na świat w miejscowości Whiston, Wielka Brytania.

Przydatne linkiMiejsca Stevena Gerrarda

Miejsce urodzenia:


Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.
Znasz więcej faktów z życia Stevena Gerrarda? Edytuj tę stronę.

Grafika: Football.ua [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0), CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia Commons

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upublicznionyFAQ


Kim jest Steven Gerrard?

Angielski piłkarz, legenda drużyny Liverpoolu.

Ile wzrostu ma Steven Gerrard?

Steven Gerrard ma 183 cm wzrostu.

Kiedy urodził się Steven Gerrard?

Steven Gerrard urodził się 30/05/1980.

Gdzie urodził się Steven Gerrard?

Steven Gerrard urodził się w miejscowości Whiston, Wielka Brytania.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności