Kim jest ...

Megan Rapinoe

Amerykańska piłkarka. 36 lat(a)


Czytaj dalej Kup książkę

Życiorys Megan Rapinoe

Megan Rapinoe (ur. 1985) to amerykańska piłkarka nożna, zawodniczka Reign FC. Gra na pozycji pomocniczki. Swoją przygodę z piłką nożną rozpoczęła w kalifornijskim Redding w zespole „Mavericks”, gdzie grała w grupach wiekowych od U-12 do U-14. Od 2006 r. gra w w seniorskiej reprezentacji narodowej USA. Jej największe osiągnięcia to podwójne złoto zdobyte z drużyną Stanów Zjednoczonych na Mistrzostwach świata kolejno w roku 2015 i 2019 oraz srebro zdobyte na tych samych mistrzostwach w Niemczech w roku 2011. Megan Rapinoe wraz z drużyną krajową zdobyła również złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie w 2012 r. oraz dwukrotnie złoty medal w roku 2014 i 2018 w ramach Złotego Pucharu CONCACAF. Najwięcej nagród indywidualnie zdobyła w 2019 r. i były to między innymi: Złoty But Mistrzostw świata, Złota Piłka Mistrzostw świata oraz Zawodniczka finału Mistrzostw świata. W 2012 r. ujawniła w wywiadzie, że jest lesbijką. Od wielu lat wspiera organizacje działające na rzecz praw osób LGBT, bierze także udział w wydarzeniach tego typu.

Książki o Megan Rapinoe

Jedno życie

Megan Rapinoe

0
(0)

22.45


Zamawiając w księgarni Bonito.pl za przesyłkę zapłacisz tylko 7,99zł. W kilkunastu polskich miastach możliwy jest też bezpłatny odbiór osobisty.

Co wiemy o Megan Rapinoe:

Biografia 1 książka wiek wzrost znak zodiaku

Megan Rapinoe

Pełne nazwisko

Megan Anna Rapinoe

Wiek

37

Obywatelstwo

USA

Znak Zodiaku
Megan Rapinoe

♋ Rak

Wzrost
Megan Rapinoe

170 cm

Bestsellery

Najciekawsze propozycje książkowych biografii i autobiografii z ostatnich tygodni.

Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.


Źródło grafik

fot. Ampatent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.