Marzena Rogalska

Kim jest Marzena Rogalska?

Polska dziennikarka i prezenterka telwizyjna i radiowa. 51 lat(a)
Data urodzenia: (poniedziałek)
Znak Zodiaku: ♈ Baran
Miejsce urodzenia: Przasnysz, Polska 🗺️
Obywatelstwo: Polska
Wiek: 51
Znasz więcej faktów z życia Marzeny Rogalskiej? Dodaj komentarz.


Życiorys Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska należy do znanych dziennikarek telewizyjnych. Urodziła się 13 kwietnia 1970 roku w Przasnyszu. Skończyła liceum im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimu. Od 1997 roku pracuje jako dziennikarka – w tym czasie rozpoczęła pracę w RMF FM. Miała tam autorskie audycje pn. Na językach, Weekend bez granic, Świąeczne Marzenie. W 2002 roku rozstała się z radio RMF. Przeszła do Radia Kolor. Prowadziła tam audycję Zagraj swoje marzenie. W 2008 roku przeszła do Radia Złote Przeboje. Miała tam kilka autorskich programów, między innymi Rodzinne śniadanie, Co nas kręci, co nas podnieca czy Rogalska od kuchni.

W 1995 roku rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej, w jej krakowskim oddziale. Prowadziła tam magazyn filmowy. Później przyszła kolej na program Miasto Kobiet w TVN Style. Od 2009 roku prowadzi program TVP 2 pt. Pytanie na śniadanie. Miała też inne doświadczenia zawodowe – prowadziła teleturniej TVP 2 Dzieciaki górą! czy kierowała jedną z drużyn w programie Kocham Cię, Polsko! W 2013 roku zaczęła pisać do tygodnika Wprost. Powierzono jej prowadzenie innych programów w TVP 2 – Przygarnij mnie oraz Domy przyszłości. W 2019 roku zaczęła prowadzić program To był rok w TVP 1. W 2021 roku podjęła współprowadzenie programu Zacznij od nowa, który można oglądać w telewizyjnej Dwójce.

Marzena Rogalska wydała powieść pt. Wyprzedaż snów, a dwa lata później napisałą jej kontynuację pt. Gra w kolory oraz Druga miłość.

Ma za sobą także przygody filmowe. Grała w takich filmach, jak Zakochani i Magda M (jako dziennikarka), Job, czyli ostatnia szara komórka, Testosteron, Niania, Apetyt na życie, Barwy szczęścia, Kobiety mafii oraz Kobiety mafii 2.

Zajmuje się również dubbingiem – jej głos można było usłyszeć w takich filmach, jak Harry Potter i Zakon Feniksa, Smyki, Przygody Sary Jane, Edek Debeściak, Psy i koty: Odwet Kitty.

Wystąpiła jako gość na płycie zespołu muzycznego Raz, Dwa, Trzy, pojawiała się na festiwalach Fama oraz musicalu Metro.Cytaty Marzeny Rogalskiej

Brak przesłanych cytatów. Dodaj w komentarzu

Wasze pytania dotyczące Marzeny Rogalskiej

Brak przesłanych pytań. Dodaj w komentarzu

Wasze wspomnienia o Marzenie Rogalskiej

Brak przesłanych wspomnień. Dodaj komentarz

Wydarzenia z życia Marzeny Rogalskiej

Napisz komentarz, aby dodać więcej wydarzeń.
  • Marzena Rogalska przychodzi na świat w miejscowości Przasnysz, Polska.

Przydatne linkiMiejsca Marzeny Rogalskiej

Miejsce urodzenia:


Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upubliczniony

Książki biograficzne:

FAQ


Kim jest Marzena Rogalska?

Polska dziennikarka i prezenterka telwizyjna i radiowa.

Kiedy urodziła się Marzena Rogalska?

Marzena Rogalska urodziła się 13/04/1970.

Gdzie urodziła się Marzena Rogalska?

Marzena Rogalska urodziła się w miejscowości Przasnysz, Polska.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności