Marzena Rogalska

Kim jest Marzena Rogalska?

Polska dziennikarka i prezenterka telwizyjna i radiowa. 51 lat(a)

Data urodzenia: (poniedziałek)
Znak Zodiaku: ♈ Baran
Miejsce urodzenia: Przasnysz, Polska 🗺️
Obywatelstwo: Polska
Wiek: 51
Znasz więcej faktów z życia Marzeny Rogalskiej? Dodaj komentarz.

Życiorys Marzeny Rogalskiej

Marzena Rogalska należy do znanych dziennikarek telewizyjnych. Urodziła się 13 kwietnia 1970 roku w Przasnyszu. Skończyła liceum im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimu. Od 1997 roku pracuje jako dziennikarka – w tym czasie rozpoczęła pracę w RMF FM. Miała tam autorskie audycje pn. Na językach, Weekend bez granic, Świąeczne Marzenie. W 2002 roku rozstała się z radio RMF. Przeszła do Radia Kolor. Prowadziła tam audycję Zagraj swoje marzenie. W 2008 roku przeszła do Radia Złote Przeboje. Miała tam kilka autorskich programów, między innymi Rodzinne śniadanie, Co nas kręci, co nas podnieca czy Rogalska od kuchni.

W 1995 roku rozpoczęła pracę w Telewizji Polskiej, w jej krakowskim oddziale. Prowadziła tam magazyn filmowy. Później przyszła kolej na program Miasto Kobiet w TVN Style. Od 2009 roku prowadzi program TVP 2 pt. Pytanie na śniadanie. Miała też inne doświadczenia zawodowe – prowadziła teleturniej TVP 2 Dzieciaki górą! czy kierowała jedną z drużyn w programie Kocham Cię, Polsko! W 2013 roku zaczęła pisać do tygodnika Wprost. Powierzono jej prowadzenie innych programów w TVP 2 – Przygarnij mnie oraz Domy przyszłości. W 2019 roku zaczęła prowadzić program To był rok w TVP 1. W 2021 roku podjęła współprowadzenie programu Zacznij od nowa, który można oglądać w telewizyjnej Dwójce.

Marzena Rogalska wydała powieść pt. Wyprzedaż snów, a dwa lata później napisałą jej kontynuację pt. Gra w kolory oraz Druga miłość.

Ma za sobą także przygody filmowe. Grała w takich filmach, jak Zakochani i Magda M (jako dziennikarka), Job, czyli ostatnia szara komórka, Testosteron, Niania, Apetyt na życie, Barwy szczęścia, Kobiety mafii oraz Kobiety mafii 2.

Zajmuje się również dubbingiem – jej głos można było usłyszeć w takich filmach, jak Harry Potter i Zakon Feniksa, Smyki, Przygody Sary Jane, Edek Debeściak, Psy i koty: Odwet Kitty.

Wystąpiła jako gość na płycie zespołu muzycznego Raz, Dwa, Trzy, pojawiała się na festiwalach Fama oraz musicalu Metro.Cytaty Marzeny Rogalskiej

Brak przesłanych cytatów. Dodaj w komentarzu

Wasze pytania dotyczące Marzeny Rogalskiej

Brak przesłanych pytań. Dodaj w komentarzu

Wasze wspomnienia o Marzenie Rogalskiej

Brak przesłanych wspomnień. Dodaj komentarz

Wydarzenia z życia Marzeny Rogalskiej

Napisz komentarz, aby dodać więcej wydarzeń.
  • Marzena Rogalska przychodzi na świat w miejscowości Przasnysz, Polska.

Przydatne linkiMiejsca Marzeny Rogalskiej

Miejsce urodzenia:


Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.
Znasz więcej faktów z życia Marzeny Rogalskiej? Edytuj tę stronę.

Grafika: fot. Ja Fryta / from Strzegom

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upublicznionyFAQ


Kim jest Marzena Rogalska?

Polska dziennikarka i prezenterka telwizyjna i radiowa.

Kiedy urodziła się Marzena Rogalska?

Marzena Rogalska urodziła się 13/04/1970.

Gdzie urodziła się Marzena Rogalska?

Marzena Rogalska urodziła się w miejscowości Przasnysz, Polska.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności