Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie

"Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" to książka o Donaldzie Trumpie, jej autorem jest Mary L. Trump (wydawnictwo Agora).

Autor:
Mary L. Trump
Wydawnictwo:
Agora


Zamawiając w księgarni Bonito.pl za przesyłkę zapłacisz tylko 7,99zł. W kilkunastu polskich miastach możliwy jest też bezpłatny odbiór osobisty. Zamów już teraz, lub zobacz więcej ofert dla tej książki.

„Mary L. Trump opisuje z perspektywy bliższej niż ktokolwiek przed nią, jak zrodził się człowiek bez serca, który wygrał wyścig do Białego Domu” – CNN
Mary L. Trump swoje dzieciństw (…)

[ więcej ]

Nasi czytelnicy ocenili książkę 1 razy, ze średnią oceną wynoszącą 5 na 5. Będzie nam miło, jeśli wystawisz swoją ocenę:

Oceń książkę

Dzięki za ocenę!Tematyka:
Autor: Mary L. Trump
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326836169


Być może zainteresuje Cię również

Biografie na naszej stronie:

Donald Trump - biografia

Książki biograficzne:

Najciekawsze książki tego miesiąca


Gdzie książkę "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" kupisz najtaniej?

Dostępna w 27 księgarniach
Najtaniej w Bonito.pl


Porównujemy ceny w ofercie ponad 70 księgarń internetowych. Książka Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie była dostepna w 27 z nich.

Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się Bonito.pl, gdzie książkę kupisz już za 22.79 zł.

Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni Woblink.com, gdzie ta sama książka w wersji papierowej kosztuje 39.99 zł.

Średnia cena tego tytułu niezależnie od nośnika to 28.02 zł.

Ceny książki "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie"


Gdzie kupisz ebook lub PDF Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie?

Najtańszy e-book "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" znajdziesz w księgarni swiatksiazki.pl, w cenie 17.99 zł.
17.99 Kup ebook teraz

Gdzie kupisz audiobook Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie?

Najtańszy audiobook "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" znajdziesz w księgarni Gandalf.com.pl, w cenie 27.84 zł.
27.84 Kup audiobook teraz

Mary L. Trump - o autorze książki

"Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" nie jest jedyną biografią w naszej bazie danych, której autorem jest Mary L. Trump.

Zobacz także:
Pełną listę biografii tego autora znajdziesz tutaj.

Wydawnictwo: Agora

W naszej bazie danych znajduje się 107 biografii i książek wydanych przez Agora.

Zobacz także:
Pełna lista biografii tego wydawnictwa znajduje się tutaj.

Przydatne linki

Linki związane z książką "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie":
Książka w wersji papierowej

Kup jako ebook

Kup jako audiobook

Życiorys Donalda Trumpa

Książki o politykach

Inne książki tego autora

Inne książki tego wydawnictwa22.79 zł Kup Teraz
17.99 zł ebook
27.84 zł audiobook
Przesyłka od 0zł

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upubliczniony

Biografie:

Książki biograficzne:


FAQ


O kim opowiada książka "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie"?

"Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" to książka o Donaldzie Trumpie.

Ile kosztuje książka "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie"?

Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 22.79 zł. Najtańszy e-book znajdziesz w cenie 17.99 zł. Najlepsza oferta dla wersji audiobookowej to 27.84 zł.

Kto jest autorem tej książki?

Autorem "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" jest Mary L. Trump.

Jakie wydawnictwo wydało "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie"?

Książka została wydana przez wydawnictwo Agora.

Jak nasi czytelnicy oceniają tę książkę?

Nasi czytelnicy ocenili książkę 1 razy, ze średnią oceną wynoszącą 5 na 5.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności