Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie

"Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" to książka o Donaldzie Trumpie, jej autorem jest Mary L. Trump (wydawnictwo Agora).


Zamawiając w księgarni Allegro u większości sprzedawców możesz liczyć na bardzo tanią przesyłkę, a dla posiadaczy konta Smart przesyłka jest darmowa. Zamów już teraz, lub zobacz więcej ofert dla tej książki.

„Mary L. Trump opisuje z perspektywy bliższej niż ktokolwiek przed nią, jak zrodził się człowiek bez serca, który wygrał wyścig do Białego Domu” – CNN
Mary L. Trump swoje dzieciństw (…)

[ więcej ]

Nasi czytelnicy ocenili książkę 1 razy, ze średnią oceną wynoszącą 5 na 5. Będzie nam miło, jeśli wystawisz swoją ocenę:

Oceń książkę

Dzięki za ocenę!Tematyka:
Autor: Mary L. Trump
Wydawnictwo: Agora
ISBN: 9788326836169


Być może zainteresuje Cię również

Biografie na naszej stronie:

Donald Trump - biografia

Książki biograficzne:

Najciekawsze książki tego miesiąca


Gdzie książkę "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" kupisz najtaniej?

Dostępna w 29 księgarniach
Najtaniej w Allegro


Porównujemy ceny w ofercie ponad 70 księgarń internetowych. Książka Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie była dostepna w 29 z nich.

Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się Allegro, gdzie książkę kupisz już za 24.49 zł.

Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni ksiegarnia.pwn.pl, gdzie ta sama książka w wersji papierowej kosztuje 35.99 zł.

Średnia cena tego tytułu niezależnie od nośnika to 28.71 zł.

Ceny książki "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie"


Gdzie kupisz ebook lub PDF Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie?

Najtańszy e-book "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" znajdziesz w księgarni Publio.pl, w cenie 23.99 zł.
23.99 Kup ebook teraz

Gdzie kupisz audiobook Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie?

Najtańszy audiobook "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" znajdziesz w księgarni Publio.pl, w cenie 22.74 zł.
22.74 Kup audiobook teraz

Mary L. Trump - o autorze książki

"Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" nie jest jedyną biografią w naszej bazie danych, której autorem jest Mary L. Trump.

Zobacz także:
Pełną listę biografii tego autora znajdziesz tutaj.

Wydawnictwo: Agora

W naszej bazie danych znajduje się 94 biografii i książek wydanych przez Agora.

Zobacz także:
Pełna lista biografii tego wydawnictwa znajduje się tutaj.

Przydatne linki

Linki związane z książką "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie":
Książka w wersji papierowej

Kup jako ebook

Kup jako audiobook

Życiorys Donalda Trumpa

Książki o politykach

Inne książki tego autora

Inne książki tego wydawnictwa24.49 zł Kup Teraz
23.99 zł ebook
22.74 zł audiobook
Przesyłka od 0zł

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upubliczniony

Biografie:

Książki biograficzne:


FAQ


O kim opowiada książka "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie"?

"Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" to książka o Donaldzie Trumpie.

Ile kosztuje książka "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie"?

Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 24.49 zł. Najtańszy e-book znajdziesz w cenie 23.99 zł. Najlepsza oferta dla wersji audiobookowej to 22.74 zł.

Kto jest autorem tej książki?

Autorem "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie" jest Mary L. Trump.

Jakie wydawnictwo wydało "Zbyt wiele i nigdy dość. Jak moja rodzina stworzyła najniebezpieczniejszego człowieka na świecie"?

Książka została wydana przez wydawnictwo Agora.

Jak nasi czytelnicy oceniają tę książkę?

Nasi czytelnicy ocenili książkę 1 razy, ze średnią oceną wynoszącą 5 na 5.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności