Opis książki

Książka "Rammstein – Die Band" to historia Christophera Schneidera, Christiana Lorenza, Olivera Riedela, Paula Landersa, Richarda Kruspe i Tilla Lindemanna, jej autorem jest Dunaj Łukasz (wydawnictwo Kagra).

Nowe, uzupełnione wydanie Książka, którą trzymacie Państwo w rękach, jest więc nieautoryzowaną biografią. Pochwalę się jedynie, że jedną z nielicznych, jakie dotąd ukazały się na świecie na temat tego niezwykle przecież popularnego zespołu. Zespołu, który według danych, które podaję za niemiecką Wikipedią, do 2009 roku sprzedał imponujące 16 milionów płyt, a dalsze miliony kupiły bilety na ich spektakularne koncerty. Zespołu, który stał się już legendą za życia, muzyczną instytucją i najbardziej popularnym niemieckim wykonawcą rockowym w historii. Któremu w 2014 roku przypada dwudziesta rocznica powstania. I to głównie z myślą o fanach Rammstein oraz jako wyraz szacunku autora dla twórczości samego zespołu, powstała ta pozycja. Łukasz Dunaj (wstęp do książki)

[ więcej ]

Recenzje (0)

Oceń książkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły książki

Tematyka:

Autor:

Wydawnictwo: Kagra

ISBN: 9788363785635

Liczba stron: 336

Podobne książki

Książka "Rammstein – Die Band" to historia Christophera Schneidera, Christiana Lorenza, Olivera Riedela, Paula Landersa, Richarda Kruspe i Tilla Lindemanna.
Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 45.25 zł.
Autorem "Rammstein – Die Band" jest Dunaj Łukasz.
Książka została wydana przez wydawnictwo Kagra.