okładka książki Polscy miliarderzy. Ich żony
0
(0)

Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze Polecamy

Monika Sobień-Górska

Temat: Przedsiębiorcy

Recenzje 0

Opis książki

Książka "Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze", jej autorem jest Monika Sobień-Górska (wydawnictwo Czerwone i Czarne).

To książka o stylu życia najbogatszych ludzi w Polsce, tych ze szczytu listy „Forbesa”. O tym, jak wygląda ich dzień powszedni i świąteczny. Jak jedzą, jak mieszkają, jak pracują, jak się ubierają, jak się bawią, kochają, jak się przyjaźnią, jak zdradzają, wydają pieniądze, odreagowują stres, jaką mają fantazję, do czego są zdolni, jak wychowują dzieci. Dlaczego są skąpi, mimo że pieniędzy mają w bród? Po co korzystają z porad coachów a nawet wróżek? Jak wyglądają w środku ich rezydencje i biura? Jak traktują pracowników? Jak to jest być żoną miliardera?

Autorka rozmawia ze znajomymi, współpracownikami miliarderów, ludźmi zarządzającymi ich PR-em osobistym oraz wizerunkiem ich firm, z architektami wnętrz. A przede wszystkim z ich żonami. Czy naprawdę żyją w domach ze złotymi klamkami, o poranku piją szampana za kilkanaście tysięcy złotych, a posiadanie nieograniczonych pieniędzy sprawia, że o nich nie myślą. Jak wielkie bogactwo wpływa na psychikę i jaka jest w końcu odpowiedź na wyświechtane pytanie „czy pieniądze dają szczęście?”.

[ więcej ]

Recenzje (0)

Oceń książkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły książki

Tematyka:

Autor:

Wydawnictwo: Czerwone i Czarne

ISBN: 9788366219588

Liczba stron: 328

Podobne książki

Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 30.84 zł.
Autorem "Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze" jest Monika Sobień-Górska.
Książka została wydana przez wydawnictwo Czerwone i Czarne.