0
(0)

Karola Wojtyły Karmelitańskie spotkania

Jerzy Zieliński

Temat: Jan Paweł II Duchowni Święci

Recenzje 0

9.65


Zamawiając w księgarni Bonito.pl za przesyłkę zapłacisz tylko 7,99zł. W kilkunastu polskich miastach możliwy jest też bezpłatny odbiór osobisty.

Opis książki

"Karola Wojtyły Karmelitańskie spotkania" to książka o Janie Pawle II, jej autorem jest Jerzy Zieliński (wydawnictwo Karmelitów Bosych).

„Karol Wojtyła, późniejszy Jan Paweł II, należy do duchowych olbrzymów w społeczności świętych. W jego portrecie naszkicowanym przez rzeszę biografów dostrzegamy człowieka uczącego się rozpoznawać miłość Stwórcy i wyznaczone przezeń życiowe zadania. Dostrzegamy geografi czne miejsca, ponadnarodowe wydarzenia, kapłaństwo, biskupią i papieską posługę. Dostrzegamy rzesze współczesnych mu ludzi, a także świętych minionych pokoleń, z dorobku których czerpał. Dostrzegamy krzyż Chrystusa, bez którego nie pojawi się na świecie żaden święty. Dostrzegamy teatr, poezję, głębię teologicznej myśli i nabożeństwo maryjne, wiodące Wojtyłę od karmelitańskiego szkaplerza do całkowitego zawierzenia się Matce Chrystusa, czego wyrazem była papieska dewiza Totus Tuus – Cały Twój.”

[ więcej ]

Recenzje (0)

Oceń książkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły książki

Tematyka: /

Autor:

Wydawnictwo: Karmelitów Bosych

ISBN: 978-83-7604-417-0

Podobne książki

Najciekawsze książki tego miesiąca

"Karola Wojtyły Karmelitańskie spotkania" to książka o Janie Pawle II.
Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 9.65 zł.
Autorem "Karola Wojtyły Karmelitańskie spotkania" jest Jerzy Zieliński.
Książka została wydana przez wydawnictwo Karmelitów Bosych.