Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster

"Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster" to książka, która opowiada o Josephie Conradzie (wydawnictwo UMCS Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej).

Autor:
praca zbiorowa
Wydawnictwo:
UMCS Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej


Zamawiając w księgarni TaniaKsiazka.pl zapłacisz tylko 7,99zł za przesyłkę, możesz też odebrać ją bezpłatnie w kilku punktach w Polsce. Płatność za książki można wygodnie rozłożyć na raty, a powyżej 199zł przesyłka jest darmowa. Zamów już teraz, lub zobacz więcej ofert dla tej książki.

„Seria Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat zawiera polskie przekłady tekstów, które ukazały się wcześniej w tomach I (1992) – XXIX (2020) serii Conrad: East (…)

[ więcej ]

Książka nie została jeszcze oceniona przez naszych użytkowników. Możesz ocenić książkę poniżej:

Oceń książkę

Dzięki za ocenę!


Być może zainteresuje Cię również

Biografie na naszej stronie:

Joseph Conrad - biografia

Książki biograficzne:

Najciekawsze książki tego miesiąca


Gdzie książkę "Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster" kupisz najtaniej?

Dostępna w 11 księgarniach
Najtaniej w TaniaKsiazka.pl


Porównujemy ceny w ofercie ponad 70 księgarń internetowych. Książka Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster była dostepna w 11 z nich.

Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się TaniaKsiazka.pl, gdzie książkę kupisz już za 29.99 zł.

Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni empik.com, gdzie ta sama książka w wersji papierowej kosztuje 41.90 zł.

Średnia cena tego tytułu niezależnie od nośnika to 33.99 zł.

Ceny książki "Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster"


Gdzie kupisz ebook lub PDF Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster?

Niestety, w żadnej z monitorowanych przez nas księgarni książka nie jest dostępna w wersji elektronicznej.

Gdzie kupisz audiobook Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster?

Niestety, w żadnej z monitorowanych przez nas księgarni książka nie jest dostępna w wersji audio.

Wydawnictwo: UMCS Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej

W naszej bazie danych znajduje się 18 biografii i książek wydanych przez UMCS Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Zobacz także:
Pełna lista biografii tego wydawnictwa znajduje się tutaj.

Przydatne linki

Linki związane z książką "Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster":
Książka w wersji papierowej

Życiorys Josepha Conrada

Książki o pisarzach obcojęzycznych

Inne książki tego wydawnictwa29.99 zł Kup Teraz
Przesyłka od 0zł

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upubliczniony

Biografie:

Książki biograficzne:


FAQ


O kim opowiada książka "Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster"?

"Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster" to książka, która opowiada o Josephie Conradzie.

Ile kosztuje książka "Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster"?

Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 29.99 zł.

Kto jest autorem tej książki?

"Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster" jest pracą zbiorową. Więcej o autorach przeczytasz w opisie książki.

Jakie wydawnictwo wydało "Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny: Amy Foster"?

Książka została wydana przez wydawnictwo UMCS Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności