Ewa Minge

Polska projektantka mody. 52 lat(a)

Data urodzenia:
Znak Zodiaku: ♊ Bliźnięta
Miejsce urodzenia: Szczecinek, Polska
Wzrost: 168 cm
Wiek: 52
Porównujemy ceny książek w ponad 20 księgarniach:


Życiorys Ewy Minge

Ewa Minge to polska projektantka mody. Nazwana „Next Couture”, jej kolekcja była pokazywana na całym świecie, w tym na Schodach Hiszpańskich w Rzymie. Koncentruje się głównie na modzie i ekskluzywnym wzornictwie przemysłowym. W Polsce Eva Minge współpracuje z kanałami telewizyjnymi TVP i TVN.

Ewa Minge urodziła się w Szczecinku, 23 maja 1967 roku. Studiowała nie tylko kulturoznawstwo, ale również historię sztuki. Od 1994 roku zajmuje się modą. Tworzy przepiękne ubrania, które chętnie są noszone przez społeczność. Jej autorskie linie odzieżowe cieszą się ogromną popularnością. Można w nich znaleźć między innymi ubrania sportowe, weekendowe lub biznesowe. We wrześniu 2010 roku zaprojektowała piękną kolekcję, którą nazwała „Ready to Wear”.

Ewa posiada dwóch synów: Oskara oraz Gaspara. Niestety pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem, aczkolwiek ponownie wyszła za mąż w 2017 roku. Projektantka zdobyła, aż cztery nagrody za swoje projekty. Wyróżnić można: statuetkę „Osobowość Mody”, nagrodę „Złotego Wieszaka” oraz nagrodę „Złotej Fastrygi”. Oprócz tego, Minge otrzymała także nagrody zagraniczne w Moskwie, Rzymie, Berlinie, Pradze i we Lwowie.

Projektantka projektuje nie tylko ubrania, ale również biżuterię i wnętrza. Kolekcja farb „Dekoral Fashion” zyskała ogromną popularnością, można w niej znaleźć przepiękne kolory. Kolekcja sztućców dla „Hefra” odznacza się takimi cechami, jak: trwałość, wytrzymałość oraz wysoka jakość. Natomiast kolekcja biżuterii „Lemoniq” by Eva Minge prezentuje się naprawdę pięknie.


Książki biograficzne o Ewie MingeTrzeba w życiu zdobyć skarb czterdziestu rozbójników, lampę Aladyna, wybrać kilka gwiazd na niebie, by je zaadoptować, wsiąść do wymarzonej fury, ubrać wypasioną skórę i dostać na urodziny najdroższą (...)


Zanim przejdziesz dalej
Sprawdź najciekawsze książki tego miesiąca:

Cytaty Ewy Minge

Ja się urodziłam z pomysłem na całe swoje życie. Naprawdę.

Nadesłane przez: gość


Wasze pytania dotyczące Ewy Minge (FAQ)

Brak przesłanych pytań.


Wasze wspomnienia o Ewie Minge

Brak przesłanych wspomnień.Wydarzenia z życia Ewy Minge

  • Ewa Minge przychodzi na świat w miejscowości Szczecinek, Polska.

Przydatne linki


Miejsca Ewy Minge

Miejsce urodzenia:

Disclaimer

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne. Nie wykluczamy jednak możliwości pojawienia się błędów.

Dodaj treść

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Jeśli chcesz, zaznacz jakiego rodzaju jest to komentarz. Ułatwi nam to moderację.


FAQ

W budowie