Ewa Minge

Kim jest Ewa Minge?

Polska projektantka mody. 54 lat(a)

Data urodzenia: (wtorek)
Znak Zodiaku: ♊ Bliźnięta
Miejsce urodzenia: Szczecinek, Polska 🗺️
Wzrost: 168 cm
Wiek: 54
Znasz więcej faktów z życia Ewy Minge? Dodaj komentarz.

Książki o Ewie Minge

0
(0)

Autor:
Ewa Minge
Wydawnictwo:
The Facto
Życie to bajka
Trzeba w życiu zdobyć skarb czterdziestu rozbójników, lampę Aladyna, wybrać kilka gwiazd na niebie, by je zaadoptować, wsiąść do wymarzonej fury, ubrać wypasioną skórę i dostać na urodziny najdroższą (...)

Życiorys Ewy Minge

Ewa Minge to polska projektantka mody. Nazwana „Next Couture”, jej kolekcja była pokazywana na całym świecie, w tym na Schodach Hiszpańskich w Rzymie. Koncentruje się głównie na modzie i ekskluzywnym wzornictwie przemysłowym. W Polsce Eva Minge współpracuje z kanałami telewizyjnymi TVP i TVN.

Ewa Minge urodziła się w Szczecinku, 23 maja 1967 roku. Studiowała nie tylko kulturoznawstwo, ale również historię sztuki. Od 1994 roku zajmuje się modą. Tworzy przepiękne ubrania, które chętnie są noszone przez społeczność. Jej autorskie linie odzieżowe cieszą się ogromną popularnością. Można w nich znaleźć między innymi ubrania sportowe, weekendowe lub biznesowe. We wrześniu 2010 roku zaprojektowała piękną kolekcję, którą nazwała „Ready to Wear”.

Ewa posiada dwóch synów: Oskara oraz Gaspara. Niestety pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem, aczkolwiek ponownie wyszła za mąż w 2017 roku. Projektantka zdobyła, aż cztery nagrody za swoje projekty. Wyróżnić można: statuetkę „Osobowość Mody”, nagrodę „Złotego Wieszaka” oraz nagrodę „Złotej Fastrygi”. Oprócz tego, Minge otrzymała także nagrody zagraniczne w Moskwie, Rzymie, Berlinie, Pradze i we Lwowie.

Projektantka projektuje nie tylko ubrania, ale również biżuterię i wnętrza. Kolekcja farb „Dekoral Fashion” zyskała ogromną popularnością, można w niej znaleźć przepiękne kolory. Kolekcja sztućców dla „Hefra” odznacza się takimi cechami, jak: trwałość, wytrzymałość oraz wysoka jakość. Natomiast kolekcja biżuterii „Lemoniq” by Eva Minge prezentuje się naprawdę pięknie.Cytaty Ewy Minge

Ja się urodziłam z pomysłem na całe swoje życie. Naprawdę.

Nadesłane przez: gość


Wasze pytania dotyczące Ewy Minge

Brak przesłanych pytań. Dodaj w komentarzu

Wasze wspomnienia o Ewie Minge

Brak przesłanych wspomnień. Dodaj komentarz

Wydarzenia z życia Ewy Minge

Napisz komentarz, aby dodać więcej wydarzeń.
  • Ewa Minge przychodzi na świat w miejscowości Szczecinek, Polska.

Przydatne linkiMiejsca Ewy Minge

Miejsce urodzenia:


Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.
Znasz więcej faktów z życia Ewy Minge? Edytuj tę stronę.

Grafika: fot. Serecki

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upublicznionyFAQ


Kim jest Ewa Minge?

Polska projektantka mody.

Ile wzrostu ma Ewa Minge?

Ewa Minge ma 168 cm wzrostu.

Kiedy urodziła się Ewa Minge?

Ewa Minge urodziła się 23/05/1967.

Gdzie urodziła się Ewa Minge?

Ewa Minge urodziła się w miejscowości Szczecinek, Polska.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności