Avril Lavigne

Kim jest Avril Lavigne?

Kanadyjska-francuska piosenkarka i aktorka. 36 lat(a)

Pełne nazwisko: Avril Ramona Lavigne
Data urodzenia: (czwartek)
Znak Zodiaku: ♎ Waga
Miejsce urodzenia: Belleville, Ontario, Kanada 🗺️
Wzrost: 157 cm
Obywatelstwo: Kanada
Wiek: 36
Znasz więcej faktów z życia Avril Lavigne? Dodaj komentarz.


Ciekawostki - tego możesz nie wiedzieć

  • Do niej należy pierwsze miejsce na światowej liście pobrań muzyki w formacie elektronicznym. Jej przebój „Girlfriend” w 2007, ściagnięto 7,3 miliona razy. ~gośćŻyciorys Avril Lavigne

Avril Ramona Lavigne – urodzona 27 września 1984 w w Bellevile, kanadyjska piosenkarka, projektantka mody, aktorka. Jej ojciec pracuje w firmie telekomunikacyjnej, a matka jest gospodynią domową. Avril ma brata Matta i siostrę Michelle. W dzieciństwie interesowała się baseballem, hokejem i deskorolką, a w przyszłości chciała zostać policjantką. Gdy miała 10 lat, po raz pierwszy wystąpiła solo w chórze kościelnym, i od tamtego momentu zaczęła kształcić się muzycznie. Jej talent odkryto, podczas śpiewania coverów country w księgarni Chapters w Kingston. Mając 10 lat, zaczęła samodzielnie uczyć się gry na gitarze, w wieku 14 lat wygrała konkurs muzyczny, dzięki czemu zaśpiewała w Ottawie razem z Shanią Twain, która była jedną z jej ulubionych piosenkarek. Jej pierwsze trzy piosenki pojawiły się na płycie Stephena Meddema pt. „ My Window to You”. Namówiona przez swojego menadżera, wyjechała do USA, gdzie podpisała kontrakt z wytwórnią Arista. W 2002 pojawiła się jej debiutancka płyta, zatytułowana „Let Go”, która zyskała status sześciokrotnej platyny w USA. Druga płyta pt. „Under my Skin”, ukazała się w 2004, zaś w 2007 pojawił się trzeci krążek artystki, „The Best Damn Thing”. Avril zagrała w filmach „Jazda na maksa”, „Fast Food Nation” i „The Flock”. Podłożyła również swój głos do filmu animowanego pt. „Skok przez płot”. W 2006, wyszła za mąż za wokalistę zespołu Sum 41, Derycka Whibleya. W 2009, ogłosili separację. Zaprojektowała linie ubrań firmy Kohl’s o nazwie „Abbey Dawn”, a w 2009 zaprezentowała perfumy sygnowane swoim nazwiskiem, „Black Star”.Cytaty Avril Lavigne

Cały czas piszę piosenki. To jest mój sposób na radzenie sobie z uczuciami i emocjami. Gdyby to wszystko się skończyło, ciągle bym siedziała z laptopem i pisała piosenki.

Nadesłane przez: gość

Czasami jestem stremowana, ale potem znowu jestem dzikim dzieckiem, najgłośniejszym w pokoju. Każdy przecież przechodzi przez różne emocje.

Nadesłane przez: gość

Dla mnie pisanie tekstów jest bardzo ważne. Nie chcę wyjść na scenę i śpiewać teksty innych autorów. Chcę czuć, że to ja je napisałam, że to właśnie, a nie co innego, chciałam przekazać.

Nadesłane przez: gość

Nie będę robiła nic, jeśli to nie będzie w zgodzie z moimi przekonaniami. Zawsze wypruwam sobie flaki, żeby robić to, w co wierzę. Jestem wojownikiem. Walczę o to, co chcę.

Nadesłane przez: gość

Nie jestem żadną suką, ale potrafię nią być. Ludzie chcą, żebym na zdjęciach wyglądała seksownie, ale mnie to nie obchodzi.

Nadesłane przez: gość


Wasze pytania dotyczące Avril Lavigne

Brak przesłanych pytań. Dodaj w komentarzu

Wasze wspomnienia o Avril Lavigne

Brak przesłanych wspomnień. Dodaj komentarz

Wydarzenia z życia Avril Lavigne

Napisz komentarz, aby dodać więcej wydarzeń.
  • Avril Lavigne przychodzi na świat w miejscowości Belleville, Ontario, Kanada.
  • Wydanie pierwszego albumu "Let Go".


Przydatne linkiMiejsca Avril Lavigne

Miejsce urodzenia:


Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.
Znasz więcej faktów z życia Avril Lavigne? Edytuj tę stronę.

Biografię Avril Lavigne pomogli nam uzupełnić:
📝Jugend, 9 lutego, 2021, Dodanie wydarzenia.
📝Jugend, 9 lutego, 2021, Poprawienie tytułu piosenki.

Dziękujemy!

Grafika: By Original image photographed by Simononly *derivative work: – Kerαunoςcopia◁galaxies (Avril_Lavigne_eyes_shut,_Hammersmith_Apollo.jpg) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Zobacz komentarze

  • Do Avril Lavigne, należy pierwsze miejsce na światowej liście pobrań muzyki w formacie elektronicznym. Jej przebój „My Girlfriend” w 2007, ściagnięto 7,3 miliona razy.

    Anuluj odpowiedź

    Skomentuj

    Adres e-mail nie zostanie upubliczniony

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upublicznionyFAQ


Kim jest Avril Lavigne?

Kanadyjska-francuska piosenkarka i aktorka.

Ile wzrostu ma Avril Lavigne?

Avril Lavigne ma 157 cm wzrostu.

Kiedy urodził się Avril Lavigne?

Avril Lavigne urodził się 27/09/1984.

Gdzie urodził się Avril Lavigne?

Avril Lavigne urodził się w miejscowości Belleville, Ontario, Kanada.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności