Kim jest ...

Zach Woods

Amerykański aktor, komik, reżyser i producent. 37 lat(a)


Czytaj dalej

Życiorys Zacha Woodsa

Zach Woods jest to amerykański aktor telewizyjny i filmowy oraz komik. Przyszedł na świat 25 września 1984 roku w mieście Trenton, które jest stolicą stanu New Jersey. Wychowywał się w rodzinie amerykańskich żydów w stanie Pensylwania. Zach Woods to absolwent największej szkoły wyższej w Nowym Jorku i jednej z największych w USA, czyli New York University.

Po ukończeniu studiów zaczął występować w Upright Citizens Brigade Theatre będąc członkiem grupy komediowej The Stepfathers. Ponadto dawał lekcje jako nauczyciel z zakresu teatru improwizowanego, który jest taką formą sztuki gdzie aktorzy grają swoją rolę w sposób spontaniczny bez uprzednio przygotowanego scenariusza.

Jest aktorem który regularnie grywał w produkcjach kinowych i telewizyjnych, gdzie wymienić można chociażby filmy takie jak: Policja zastępcza lub Gorący Towar.

W roku 2010 został członkiem obsady serialu komediowego Biuro, w którym do roku 2013 zagrał w ponad 50 odcinkach zostając jedną z pierwszoplanowych postaci. Rok 2014 to rola Donalda „Jareda” Dunna, który jest jedną z ważniejszych postaci serialu komediowego Dolina Krzemowa.

Zach Woods w roku 2010 wystąpił w reklamie ogólnoświatowego koncernu sprzedającego słodycze Wrigley Company reklamując jeden z produktów.

Aktorzy z The Office (Biuro)

Co wiemy o Zachu Woodsie:

Biografia wiek znak zodiaku

Zach Woods

Pełne nazwisko

Zachary Woods

Wiek

38

Obywatelstwo

USA

Miejsce urodzenia
Zacha Woodsa

Trenton, New Jersey, Stany Zjednoczone

Trenton, New Jersey, Stany Zjednoczone

Wykształcenie
Zacha Woodsa

New York University / Pennsbury High School

Znak Zodiaku
Zacha Woodsa

♎ Waga

Wydarzenia z życia Zacha Woodsa

Zach Woods przychodzi na świat w miejscowości Trenton, New Jersey, Stany Zjednoczone.

Powiązane biografie

Bestsellery

Najciekawsze propozycje książkowych biografii i autobiografii z ostatnich tygodni.

Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.


Źródło grafik

fot. Daniel Benavides / from Austin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.