SPOKEO – portal dla każdego od Piotra Sochana

Lubicie surfować po Internecie, prawda? Kto nie lubi. My na przykład jedyne, czego nie lubimy to skakać ze strony na stronę, aby dowiedzieć się wszystkiego, co nas interesuje. I dlatego właśnie najlepiej znaleźć taki serwis, który proponuje wszystko, czego potrzebujemy, w jednym miejscu. I właśnie dlatego Piotr Sochan postanowił stworzyć stronę spokeo.pl, na której można znaleźć wszystkie interesujące informacje ze świata kina, celebrytów, a nawet sprawdzić program TV. Zobaczcie, co czeka na was na Spokeo!

Filmy i seriale 

SPOKEO to strona, która głównie oferuje wszystko, co dotyczy filmów i seriali. Znajdziecie tam zarówno informacje dotyczące kinowych i telewizyjnych hitów, jak i informacje ze świata kina i telewizji. Opisy, które znajdują się na stronie pozwalają na obejrzenie zwiastuna, zapoznanie się z obsadą i przeczytanie krótkiego opisu, aby można było łatwiej podjąć decyzję, czy dana produkcja jest dla nas odpowiednia. Strona oferuje również wiadomości, które dotyczą telewizyjnych i kinowych hitów – kiedy, gdzie, co wychodzi, co dostało 2. sezon, można zobaczyć zwiastuny, które obecnie trafiają do sieci i wiele, wiele więcej. Ale to nie koniec dobroci. Jesteście zainteresowani jakimś aktorem? Zapoznajcie się z jego filmografią. Chcecie wiedzieć, co akurat grane jest w telewizji? Sprawdźcie program TV. A może interesuje was, co obecnie grane jest w kinie? Proszę bardzo – zajrzyjcie do repertuaru kin. Dzięki tagom, jakie znajdują się na stronie, możecie również wybrać tylko to, co jest dla was interesujące np. tylko filmy i seriale z Netflixa, produkcje HBO czy wielkie hity prosto z Apple TV+. Dla każdego coś dobrego. 

Plotki 

Jesteście entuzjastami plotek? Proszę bardzo – wejdźcie w zakładkę gwiazdy i wybierzcie to, co interesuje was bardziej. Jeśli chcecie lepiej poznać ulubionego celebrytę, koniecznie wybierzcie zakładkę „profile” lub „zespoły”, jeśli chcecie zgłębić tajemnice najpopularniejszych bandów. Jeśli interesują was soczyste ploteczki prosto z pierwszych stron gazet to po prostu wejdźcie na główną, aby tam poszukać tego, co was interesuje (lub kogoś, kto was interesuje!). Naprawdę nigdzie indziej w Internecie nie znajdziecie tak doskonale wyselekcjonowanych plotek – żadnych informacji o ubiorze czy zmianie fryzury. Samo „mięso”! 

Technologia i gry 

Lubicie wiedzieć, co nowego słychać w technologicznym świecie? A może bardzo interesujecie się grami online, na PC czy PlayStation? Niezależnie od tego, jakich odpowiedzi na swoje pytania z cyfrowego świata potrzebujecie – tutaj znajdziecie je wszystkie. Nie wiecie na jaki telefon się zdecydować? Zajrzyjcie do zakładki technologia na SPOKEO. Jeśli z kolei chcecie poznać np. kody do gier, to zakładka z grami czeka właśnie na was. 

Na SPOKEO znajdziecie jeszcze więcej wiadomości, których potrzebujecie. Zajrzyjcie na stronę, a na pewno znajdziecie coś dla siebie. Nie pożałujecie! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.