Poznaj ofertę Oświata Lingwista – studia podyplomowe z administracji, biznesu i rachunkowości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną studiów podyplomowych z obszarów administracji, biznesu i rachunkowości. W Oświata Lingwista zadbaliśmy o program nauczania dostosowany do potrzeb studentów, a także zgodny z wymogami, które stawia rynek pracy.

Zajęcia w trybie stacjonarnym i online

Naszym uczniom oferujemy zajęcia prowadzone w trybie stacjonarnym w takich miastach jak: Warszawa, Lublin i Kraków oraz zajęcia online. Dzięki tym ostatnim z naszej oferty z powodzeniem mogą skorzystać osoby z całej Polski, czy też ze świata. W swojej historii pomogliśmy kilku tysiącom uczniów, którzy znacznie poprawili swoje wyniki egzaminacyjne, a także bez trudu zdali kluczowe teksty. 

Korepetycje pomogą w poprawieniu bieżących ocen, zrozumieniu danego zagadnienia z zakresu matematyki, fizyki i chemii, a także w poszerzeniu umiejętności w tym zakresie. Dostosowane są zarówno do osób mających problemy z podstawami, jak i do uczniów na zaawansowanym etapie, którzy potrzebuję jeszcze usystematyzować i udoskonalić swoją wiedzę przed ważnymi egzaminami lub wejściem na rynek pracy. 

Co znajdziesz w ofercie?

Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu osób do zdania egzaminów polskich oraz międzynarodowych (np. matura IB). Prowadzimy przygotowanie indywidualne, kursy maturalne, korepetycje dla studentów, Internal Assessment, czy też pomagamy w aplikacji na studia. Pomożemy Twojemu dziecku z dobrym rezultatem zdać egzamin ósmoklasisty. Z powodzeniem poprowadzimy kursantów przez egzaminy na studia, dzięki czemu dostaną się na wymarzone kierunki, w tym również te politechniczne. 

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty profesjonalnych korepetycji online i stacjonarnych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.