Gra towarzystwa dla dorosłych

Gra towarzyska powinna dostarczać grupie znajomych lub rodziny dobrą rozrywkę. Wspaniale sprawdzają się do tego tzw. planszówki, które spajają uczestników i dają im wiele zabawy. „What do you meme” to znakomita pozycja, która przystosowana jest dla graczy dorosłych. Rozgrywka polega na dopasowywaniu zabawnych podpisów do wcześniej wylosowanych obrazków, tym samym tworzy się tzw. memy. Zasady gry nie są trudne do opanowania, a z pewnością wszystkie elementy sprawią, że nawet osoby, które niezbyt dobrze się znają, złapią wspólny język.

Gry logiczne – świetna rozrywka i gimnastyka dla mózgu

Gry planszowe, które wymagają od uczestników rozgrywki logicznego i jednocześnie kreatywnego myślenia sprawiają, że staje się ona zdecydowanie ciekawsza. Jeśli planujesz wieczorek ze znajomymi i zależy Ci na tym, aby zaskoczyć ich niezapomnianymi wrażeniami „what do you meme” będzie strzałem w dziesiątkę. Z pozoru tworzenie zabawnych obrazków z podpisami może wydać się wszystkim bardzo proste, jednak ta operacja wymaga uruchomienia pokładów poczucia humoru i estetyki. Możesz postawić na dobrze znane żarty i wersje, które widziałeś w internecie lub stworzyć coś absolutnie nowego i kreatywnego. Gra została zaprojektowana z myślą o pokoleniu millenialsów, jednak nawet starsi gracze bez trudu poradzą sobie z opanowaniem zasad rozgrywki. Dużą zaletą jest możliwość zabawy nawet w niewielkim gronie znajomych, wystarczy bowiem jedynie 3 graczy, aby można było w zabawny sposób spędzić czas. Warto jednak zaznaczyć, że karty i obrazki, które znajdują się w zestawie, mają często wulgarny podtekst, dlatego jest ona kierowana do osób dorosłych.

„What do you memem” – idealna gra imprezowa

Ciekawe spędzony czas z przyjaciółmi to nie tylko wyjście do klubu, można również korzystać z interesujących rozwiązań we własnym domu. Wówczas wspaniale sprawdzają się gry imprezowe, które pomogą Ci rozruszać towarzystwo, zapoznać ze sobą ludzi i zapewnić im rozrywkę na wysokim poziomie. Gra planszowa „What do you meme” to znakomity pomysł! Rozgrywka polega na wyłożeniu jednej karty z całej puli obrazków. Pozostaje ona na stole, a pozostali gracze dobierają do niej najzabawniejsze podpisy. Osoba, która wyłożyła grafikę, decyduje, który z nich okazał się w jej odczuciu wyjątkowo śmieszny. Następną rundę rozpoczyna gracz, który wygrał w poprzedniej rozgrywce. Taka forma zabawy logicznej jest prosta, a przy tym bardzo ciekawa. Do tego użytkownicy mogą grać w nią przez wiele godzin, a my gwarantujemy, że nawet po wielu razach nie stanie się ona nudna. Wiele wariantów dopasowania obrazków do tekstów sprawia, że ciężko zapamiętać najbardziej udaną kombinację. „What do you meme” szybko stanie się jedną z waszych ulubionych „planszówek”, zwłaszcza jeśli możecie poszczycić się nienagannym poczuciem humoru. Wówczas sprawi, że będzie się ona wiązała się z kupą śmiechu i wesołą, beztroską zabawą.

Ciekawe gry planszowe

Bez względu na to czy graliście kiedyś w „what do you meme” z pewnością już od pierwszej chwili przypadnie Wam ona do gustu. Zrozumienie zasad nie sprawi nikomu większych trudności, a spostrzegawczość doda Ci bonusowe punkty i sprawi, że wygrasz z każdym graczem. Wspaniała zabawa w zaciszu własnego domu wraz ze znajomymi czy członkami rodziny połączy Was i sprawi, że chętniej będziecie spędzać ze sobą czas. Karty, które znajdują się w zestawie, są dostosowane do tego, aby nie niszczyły się i nawet po wielu partiach wspaniale się prezentowały. Bez względu na to czy jesteś fanem produkcji strategicznych, logicznych czy towarzyskich, ta gra z pewnością przypadnie Ci do gustu. Możesz nawet wprowadzić zasadę, że co piątek spotykacie się całą w salonie i wspólnie rozgrywacie partyjkę w „what do you meme”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.