Co łączy Meghan Markle ze Światem Według Bundych?

Zaiste dziwne połączenie: członkini brytyjskiej rodziny królewskiej i sprośny, acz zabawny amerykański serial. Okazuje się jednak, że Meghan Markle praktycznie wychowała się na planie „Świata według Bundych”.

Ed O’Neill, czyli odtwórca kultowej dziś roli Ala Bundy’ego wspomina, że obecna księżna Sussex była na planie codziennie przez dziesięć lat. Pojawiała się tam zawsze po lekcjach, ubrana w szkolny mundurek.

Ojciec Meghan przez 10 z 11 sezonów serialu zajmował się zdjęciami i oświetleniem. Często odsyłał jednak córkę do pomocy na zapleczu, bo na planie regularnie kręcono sceny raczej nieodpowiednie dla oczu małej dziewczynki z katolickiej szkoły.

Każdego dnia po szkole przez 10 lat byłam na planie Married With Children, co było raczej zabawnym i przewrotnym miejscem do dorastania dla małej dziewczynki w mundurku katolickiej szkoły.

„Świat według Bundych” emitowano w latach 1987-1997, był pierwszym sukcesem będącej dopiero w powijakach telewizji Fox, która później dała światu Simpsonów, Prison Break, Różowe lata 70., Idola, Dr. House, Ally McBeal, Z Archiwum X czy Beverly Hills 90210. Powstający w 1999 roku Świat Według Kiepskich miał być nawiązaniem do sukcesu amerykańskiego serialu, jednak ostatecznie trudno doszukać się w nim jakichkolwiek podobieństw.

 

Przeczytaj więcej

Finding Freedom

67.45 zł*

*Ostatnia znana cena

Kup teraz

Battle of Brothers

78.61 zł*

*Ostatnia znana cena

Kup teraz

…And What Do You Do?

72.93 zł*

*Ostatnia znana cena

Kup teraz

Royals at War

93.18 zł*

*Ostatnia znana cena

Kup teraz

Meghan and Harry

104.21 zł*

*Ostatnia znana cena

Kup teraz

Brytyjska monarchia od kuchni

26.49 zł*

*Ostatnia znana cena

Kup teraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.