Kim jest ...

Misheel Jargalsaikhan

Polska celebrytka i aktorka. 33 lat(a)


Czytaj dalej

Życiorys Misheel Jargalsaikhan

Misheel Jargalsaikhan – urodzona 9 listopada 1988 roku w Ułan Bator polska aktorka i celebrytka pochodzenia mongolskiego, znana przede wszystkim z serialu „Rodzina zastępcza”, gdzie wcieliła się w rolę adoptowanej przez rodzinę Kwiatkowskich Zosi.

Urodzona w Mongolii Jargalsaikhan przeniosła się wraz z rodzicami do Polski w wieku trzech lat. Pierwsze lata życia rodzina spędziła w Chojnicach, jednak  ze względu na otrzymanie przez Jargalsaikhan propozycji gry w serialu „Rodzina zastępcza”, rodzice zdecydowali o przeprowadzce do Warszawy, aby ułatwić córce początek przygody z aktorstwem. Jako odtwórczyni jednej z głównych ról Jargalsaikhan zyskała ogólnopolską popularność.

Jako serialowa Zosia występowała do 2007 roku, kiedy to zdecydowała się przerwać swoją karierę i rozpoczęła studia medyczne we Wrocławiu.

Po kilku latach rozbratu z aktorstwem, w latach 2015-2016 wzięła udział w dwóch programach rozrywkowych: „Celebrity Splash!” (gdzie doszła do finału) i „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Oficjalnie nie zakończyła kariery aktorskiej.

Aktorzy z Rodziny zastępczej

Co wiemy o Misheel Jargalsaikhan:

Biografia wiek znak zodiaku

Wiek

34

Obywatelstwo

Mongolia

Miejsce urodzenia
Misheel Jargalsaikhan

Ułan Bator, Mongolia

Ułan Bator, Mongolia

Znak Zodiaku
Misheel Jargalsaikhan

♏ Skorpion

Powiązane biografie

Bestsellery

Najciekawsze propozycje książkowych biografii i autobiografii z ostatnich tygodni.

Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.


Źródło grafik

https://flickr.com/photos/96799800@N07/, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.