Kim jest ...

Maro

Portugalska piosenkarka. 27 lat(a)


Czytaj dalej

Życiorys Maro

Mariana Secca (Lizbona, Portugalia, 30 października 1994 r.), lepiej znana jako Maro, to portugalska piosenkarka, która wygrała Festiwal Piosenki RTP 2022 i reprezentowała Portugalię na Konkursie Piosenki Eurowizji 2022 z piosenką „Saudade, saudade”.

Pochodząca ze strony ojca Włoszka studiowała w Berklee College of Music w Bostonie, po czym rozważyła podjęcie studiów weterynaryjnych i przeniosła się do Los Angeles, by rozpocząć karierę muzyczną. W Berklee Maro stworzył Berklee People, projekt, który inspirował studentów do współpracy, a nie rywalizacji.

W ciągu pierwszego roku pobytu w Los Angeles Maro wydała sześć albumów, które w całości napisała i wyprodukowała sama. Jednocześnie udostępniała na Instagramie filmy, które przyciągnęły uwagę czterokrotnego zdobywcy nagrody Grammy Jacoba Colliera, który zaprosił ją do dołączenia – jako wokalistkę i instrumentalistkę – do zespołu debiutującego podczas tej trasy koncertowej. Była także zapraszana do otwierania koncertów m.in. przez Jessie J.

Co wiemy o Maro:

Biografia wiek znak zodiaku

Maro

Pełne nazwisko

Mariana Brito da Cruz Forjaz Secca

Wiek

28

Obywatelstwo

Portugalia

Miejsce urodzenia
Maro

Lizbona, Portugalia

Lizbona, Portugalia

Znak Zodiaku
Maro

♏ Skorpion

Powiązane biografie

Bestsellery

Najciekawsze propozycje książkowych biografii i autobiografii z ostatnich tygodni.

Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.


Źródło grafik

fot. ESC Portugal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.