Kim jest ...

Małgorzata Rozenek-Majdan

Polska prezenterka i osobowość telewizyjna. 43 lat(a)


Czytaj dalej

Życiorys Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Anna Rozenek-Majdan urodziła się w Warszawie 1 czerwca 1978 r. Jest polską prezenterką telewizyjną oraz pisarką. Z wykształcenia natomiast jest prawniczką.

Jej ojciec Stanisław Kostrzewski jest ekonomistą związanym z PIS. Jej matką jest Zofia Kostrzewska. Małgorzata ma starszego o 5 lat brata Michała, który tak jest tancerzem baletowym. Ona sama także ukończyła szkołę baletową mając 19 lat w 1997 r. , do której chodziła przez 9 lat.

W 2004 r. napisała pracę magisterską „Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami” i został absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, następnie została doktorantką.

Występowała w wielu programach, takich jak Zacisze gwiazd (2007r.), Polsat Cafe:Kobieta Cafe (2010r.), Zrozumieć kobietę (2014r.). Najbardziej jest znana z prowadzenia popularnego programu – Perfekcyjna Pani domu w latach 2012-2014. Była jurorką w programie Bitwa o dom, a także Project Runway, Piekielny hotel czy Projekt Lady.

Była także prowadzącą wielu programów tj. W dobrym stylu (2006r.), Warsztat urody (2018r.) oraz Poczuj się jak Małgosia Rozenek ( 2019r.). Wraz z Radosławem Majdanem odważyła się na udział w programie Azja Express oraz w show Iron Majdan.

Jest także autorką wielu książek np. Perfekcyjna pani domu. Poradnik, Perfekcyjny ogród. Poradnik, Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu, Jak dbać o siebie perfekcyjnie, Perfekcyjny organizer, Perfekcyjne maniery oraz Perfekcyjny ślub. Rozmowy intymne oraz Świadoma mama.

W czasie studiów została żoną Łukasza Bukaczewskiego, niestety małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003r. wyszła za mąż za aktora Jacka Rozenka. Mają dwójkę dzieci – Stanisława (ur. w 2006r.) oraz Tadeusza (ur. w 2010r.). Niestety to małżeństwo także nie przetrwało i w 2013 r. para się rozwiodła. W 2013r. związała się z Radosławem Majdanem, z którym w 2016r. wzięła ślub. Od 2020 r. są rodzicami Henryka.

Co wiemy o Małgorzacie Rozenek-Majdan:

Biografia wiek wzrost rodzina znak zodiaku

Małgorzata Rozenek-Majdan

Pełne nazwisko

Małgorzata Anna Rozenek-Majdan z domu Kostrzewska

Wiek

44

Rodzina
Małgorzaty Rozenek-Majdan

Ojciec: Stanisław Kostrzewski

Obywatelstwo

Polska

Miejsce urodzenia
Małgorzaty Rozenek-Majdan

Warszawa, Polska

Warszawa, Polska

Wykształcenie
Małgorzaty Rozenek-Majdan

Uniwersytet Warszawski

Znak Zodiaku
Małgorzaty Rozenek-Majdan

♊ Bliźnięta

Wzrost
Małgorzaty Rozenek-Majdan

170 cm

Powiązane biografie

Bestsellery

Najciekawsze propozycje książkowych biografii i autobiografii z ostatnich tygodni.

Bracia Kliczko. Z kozackiego rodu

Bestseller 27.82 zł

Biografia bezkonkurencyjnych ukraińskich pięściarzy, którzy dali się poznać jako zręczni biznesmeni i filantropi, angażu [...]

Zobacz
Na Kremlu wiecznie zima. Rosja za drugich rządów Putina

Bestseller 39.03 zł

Putin rządzi Rosją już ponad 21 lat. Nic nie zapowiada, by to się miało szybko zmienić Potężne wojsko, wszechobecna prop [...]

Zobacz
Nawalny. Nemezis Putina? Przyszłość Rosji?

Bestseller 33.53 zł

Pierwsza biografia najsłynniejszego rosyjskiego opozycjonisty i osobistego wroga Putina Kim jest Aleksiej Nawalny? Po pr [...]

Zobacz
Nowy car wyd. 2022

Bestseller 33.64 zł

Były szef moskiewskiego biura „New York Timesa”, Steven Lee Myers, śledził Putina na długo przed ostatnimi wydarzeniami [...]

Zobacz
Zniknięty ksiądz. Moja historia

Bestseller 26.17 zł

Marcin Adamiec jest zwykłym księdzem z żarliwym powołaniem. Wytrzyma sześć lat. Po pełnym nadziei i ekscytacji okresie s [...]

Zobacz
Zełenski. Biografia

Bestseller 22.52 zł

Wołodymyr Zełenski. Jego nazwisko od kilku tygodni jest na ustach całego świata. Ile wiemy o charyzmatycznym przywódcy k [...]

Zobacz
Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.


Źródło grafik

fot. Enstropia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.