Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto

"Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto" to książka przybliżająca historię Ludwika Zamenhofa, jej autorem jest Romaniuk ZBogniew i Wiśniewski Tomasz (wydawnictwo Księży Młyn).

Autor:
Romaniuk ZBogniew / Wiśniewski Tomasz
Wydawnictwo:
Księży Młyn


Zamawiając w księgarni TaniaKsiazka.pl zapłacisz tylko 7,99zł za przesyłkę, możesz też odebrać ją bezpłatnie w kilku punktach w Polsce. Płatność za książki można wygodnie rozłożyć na raty, a powyżej 199zł przesyłka jest darmowa. Zamów już teraz, lub zobacz więcej ofert dla tej książki.

Książka opowiada o życiu Ludwika Zamenhofa – twórcy międzynarodowego języka, o jego rodzinie oraz początkach funkcjonowania esperanto. Autorzy zwracają także uwagę na miejsca związane z życiem tego wi (…)

[ więcej ]

Książka nie ma jeszcze ocen. Będzie nam miło jeśli ocenisz ją poniżej:

Oceń książkę

Dzięki za ocenę!Tematyka:
Autor: Romaniuk ZBogniew / Wiśniewski Tomasz
Wydawnictwo: Księży Młyn
ISBN: 9788361253617


Najciekawsze książki tego miesiąca


Gdzie książkę "Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto" kupisz najtaniej?

Dostępna w 10 księgarniach
Najtaniej w TaniaKsiazka.pl


Porównujemy ceny w ofercie ponad 70 księgarń internetowych. Książka Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto była dostepna w 10 z nich.

Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się TaniaKsiazka.pl, gdzie książkę kupisz już za 16.63 zł.

Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni Allegro, gdzie ta sama książka w wersji papierowej kosztuje 22.07 zł.

Średnia cena tego tytułu niezależnie od nośnika to 18.12 zł.

Ceny książki "Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto"


Gdzie kupisz ebook lub PDF Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto?

Niestety, w żadnej z monitorowanych przez nas księgarni książka nie jest dostępna w wersji elektronicznej.

Gdzie kupisz audiobook Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto?

Niestety, w żadnej z monitorowanych przez nas księgarni książka nie jest dostępna w wersji audio.

Wydawnictwo: Księży Młyn

W naszej bazie danych znajduje się 17 biografii i książek wydanych przez Księży Młyn.

Zobacz także:
Pełna lista biografii tego wydawnictwa znajduje się tutaj.

Przydatne linki

Linki związane z książką "Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto":
Książka w wersji papierowej

Życiorys Ludwika Zamenhofa

Książki o lekarzach

Inne książki tego wydawnictwa16.63 zł Kup Teraz
Przesyłka od 0zł

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upubliczniony

Biografie:

Książki biograficzne:


FAQ


O kim opowiada książka "Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto"?

"Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto" to książka przybliżająca historię Ludwika Zamenhofa.

Ile kosztuje książka "Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto"?

Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 16.63 zł.

Kto jest autorem tej książki?

Autorem "Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto" jest Romaniuk ZBogniew i Wiśniewski Tomasz.

Jakie wydawnictwo wydało "Zaczęło się na Zielonej. O Ludwiku Zamenhofie, jego rodzinie i początkach esperanta – Cio komencigis ce la Verda. Pri Ludviko Zamenhof, lia familio kaj la komenco de Esperanto"?

Książka została wydana przez wydawnictwo Księży Młyn.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności