okładka książki Wołodymyr Zełenski. Zdumiewający bohater Ukrainy
0
(0)

Wołodymyr Zełenski. Zdumiewający bohater Ukrainy, który oparł się Putinowi i zjednoczył świat Polecamy

Opracowanie Zbiorowe

Temat: Wołodymyr Zełenski Aktorzy Politycy

Recenzje 0

Opis książki

Książka "Wołodymyr Zełenski. Zdumiewający bohater Ukrainy, który oparł się Putinowi i zjednoczył świat" opowiada o życiu Wołodymyra Zełenskiego, jej autorem jest Opracowanie Zbiorowe (wydawnictwo Arti).

Książka pt. „ZEŁENSKY. Zdumiewający bohater Ukrainy, który oparł się Putinowi i zjednoczył świat” to opowieść o zadziwiającym i niezwykłym liderze.
Zagłębiając się strona po stronie w lekturę naszej książki, czytelnik pozna dzieciństwo Wołodymyra Zełenskiego, historię jego rodziny oraz niesamowitą transformację z telewizyjnego celebryty w pierwszego żydowskiego prezydenta Ukrainy. Razem z autorami tej fascynującej biografii prześledzi drogę jaką przeszedł niezłomny Prezydent Ukrainy – od aktora i kabareciarza po znanego i podziwianego przez cały świat walecznego polityka!

W momencie kiedy Rosja zbrojnie najechała Ukrainę, Wołodymyr Zełenski okazał hart ducha i niezłomność charakteru a jego pamiętne słowa: „Potrzebuję amunicji, a nie podwózki” zapiszą się złotymi zgłoskami w dziejach historii.

[ więcej ]

Recenzje (0)

Oceń książkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły książki

Tematyka: /

Autor:

Wydawnictwo: Arti

ISBN: 9788382751208

Liczba stron: 208

Podobne książki

Najciekawsze książki tego miesiąca

Książka "Wołodymyr Zełenski. Zdumiewający bohater Ukrainy, który oparł się Putinowi i zjednoczył świat" opowiada o życiu Wołodymyra Zełenskiego.
Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 20.23 zł.
Autorem "Wołodymyr Zełenski. Zdumiewający bohater Ukrainy, który oparł się Putinowi i zjednoczył świat" jest Opracowanie Zbiorowe.
Książka została wydana przez wydawnictwo Arti.