Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski

Książka "Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski", jej autorem jest Andrzej Zieliński (wydawnictwo Prószyński).


Zamawiając w księgarni TaniaKsiazka.pl zapłacisz tylko 7,99zł za przesyłkę, możesz też odebrać ją bezpłatnie w kilku punktach w Polsce. Płatność za książki można wygodnie rozłożyć na raty, a powyżej 199zł przesyłka jest darmowa. Zamów już teraz, lub zobacz więcej ofert dla tej książki.

Czy wiesz, że Tadeusz Kościuszko wciąż się zakochiwał, nieszczęśliwie lokując swoje uczucia? Do czego posuwała się żona i muza Jana Matejki, by zmusić go do ulegania swoim zadziwiającym zachciankom? D (…)

[ więcej ]

Nasi czytelnicy nie wyrazili jeszcze swojej opinii. Będzie nam miło jeśli podzielisz swoją opinią:

Oceń książkę

Dzięki za ocenę!Tematyka:
Autor: Andrzej Zieliński
Wydawnictwo: Prószyński
ISBN: 9788381693028


Najciekawsze książki tego miesiąca


Gdzie książkę "Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski" kupisz najtaniej?

Dostępna w 26 księgarniach
Najtaniej w TaniaKsiazka.pl


Porównujemy ceny w ofercie ponad 70 księgarń internetowych. Książka Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski była dostepna w 26 z nich.

Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się TaniaKsiazka.pl, gdzie książkę kupisz już za 22.41 zł.

Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni empik.com, gdzie ta sama książka w wersji papierowej kosztuje 32.29 zł.

Średnia cena tego tytułu niezależnie od nośnika to 25.6 zł.

Ceny książki "Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski"


Gdzie kupisz ebook lub PDF Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski?

Najtańszy e-book "Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski" znajdziesz w księgarni Legimi, w cenie 6.99 zł.
6.99 Kup ebook teraz

Gdzie kupisz audiobook Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski?

Niestety, w żadnej z monitorowanych przez nas księgarni książka nie jest dostępna w wersji audio.

Andrzej Zieliński - o autorze książki

"Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski" nie jest jedyną biografią w naszej bazie danych, której autorem jest Andrzej Zieliński.

Zobacz także:
Pełną listę biografii tego autora znajdziesz tutaj.

Wydawnictwo: Prószyński

W naszej bazie danych znajduje się 106 biografii i książek wydanych przez Prószyński.

Zobacz także:
Pełna lista biografii tego wydawnictwa znajduje się tutaj.

Przydatne linki

Linki związane z książką "Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski":
Książka w wersji papierowej

Kup jako ebook

Książki bez kategorii

Inne książki tego autora

Inne książki tego wydawnictwa22.41 zł Kup Teraz
6.99 zł ebook
Przesyłka od 0zł

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upubliczniony

Biografie:

Książki biograficzne:


FAQ


Ile kosztuje książka "Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski"?

Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 22.41 zł. Najtańszy e-book znajdziesz w cenie 6.99 zł.

Kto jest autorem tej książki?

Autorem "Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski" jest Andrzej Zieliński.

Jakie wydawnictwo wydało "Wielkie miłości, romanse, zazdrości. Niezwykli mężczyźni, piękne kobiety i największe skandale w historii Polski"?

Książka została wydana przez wydawnictwo Prószyński.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności