Opis książki

Książka "Urszula Autobiografia" opowiada losy Urszuli, jej autorem jest Baryłkiewicz Ewa Anna i Kasprzak Urszula (wydawnictwo W.A.B.).

Biografia legendarnej gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Mija 40 lat, od kiedy Urszula zaśpiewała Dmuchawce, latawce, wiatr. Wokalistka po raz pierwszy tak wnikliwie wspomina swoje dzieciństwo w rodzinnym Lublinie, szkolne lata i debiutanckie występy na scenie. Opowiada o współpracy z Budką Suflera i zespołem Jumbo, o małżeństwie ze Stanisławem Zybowskim, macierzyństwie, emigracji do USA oraz o wielkim muzycznym come backu. Urszula to kopalnia barwnych anegdot i porywających opowieści – zarówno tych osobistych, jak i zza kulis estrady. Piosenkarka mówi także o swoich najtrudniejszych chwilach, które „zatrzymały pęd jej muzycznej i życiowej karuzeli”. O demonach, które musiała pokonać, aby uratować siebie i zbudować stabilny związek z drugim mężem, Tomaszem Kujawskim, ale i stworzyć zespół, którego liderką jest od prawie 20 lat.

[ więcej ]

Recenzje (0)

Oceń książkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły książki

Tematyka:

Autor: /

Wydawnictwo: W.A.B.

ISBN: 9788328096790

Liczba stron: 560

Podobne książki

Książka "Urszula Autobiografia" opowiada losy Urszuli.
Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 45.38 zł. Najtańszy e-book znajdziesz w cenie 44.37 zł. Najlepsza oferta dla wersji audiobookowej to 29.90 zł.
Autorem "Urszula Autobiografia" jest Baryłkiewicz Ewa Anna i Kasprzak Urszula.
Książka została wydana przez wydawnictwo W.A.B..
Nasi czytelnicy ocenili książkę 1 razy, ze średnią oceną wynoszącą 1 na 5.