0
(0)

Pazdan Chłopak, który gra całym sercem

Yvette Zółtowska-Darska

Temat: Michał Pazdan Piłkarze

Recenzje 0

17.81


Zamawiając w księgarni tantis.pl za przesyłkę zapłacisz tylko 7,99zł, a przy zamówieniu powyżej 249zł przesyłka będzie darmowa.

Opis książki

"Pazdan Chłopak, który gra całym sercem" to książka opowiadająca o Michale Pazdanie, jej autorem jest Yvette Zółtowska-Darska (wydawnictwo Burda Publishing Polska).

„PIERWSZA BIOGRAFIA MICHAŁA PAZDANA DLA DZIECI
Będąc kilkulatkiem, słynął z dobrych manier i spokojnej natury. Mając 19 lat ukończył renomowane liceum w Krakowie i rozpoczął wyższe studia pedagogiczne. Rok później grał w Górniku Zabrze. Dopiero co trafił do Ekstraklasy, w której – mimo sukcesów – nie wróżono mu wielkiej kariery. Dziś jest jej najlepszym obrońcą i jednym z najbardziej lubianych reprezentantów Polski.
MICHAŁ PAZDAN. Chłopak, który zawsze gra całym sercem. Oto JEGO HISTORIA.
PAZDEK to opowieść o chłopcu, który miał talent i kochał piłkę, ale wcale nie mierzył w piłkarski top. I kiedy inni, teoretycznie zdolniejsi, przepadali gdzieś po drodze, on po prostu robił swoje. To opowieść o wielkiej pasji i pracowitości. O tym, że każdy z nas ma swoją szansę w życiu. Wreszcie o tym, że to silna psychika i konsekwencja, a nie sam talent czynią z nas mistrzów.
Yvette Żółtowska-Darska – autorka bestsellerów dla dzieci LEWY, MESSI, RONALDO, IBRA oraz NEYMAR JR. Wieloletnia szefowa TVN STYLE, dziś pisarka i mama 12-letniego syna. Zainspirowana jego pasją do futbolu, wymyśliła zupełnie nową koncepcję książek dla dzieci: biografie ich piłkarskich idoli. Jej książki przetłumaczono już na 11 języków.”

[ więcej ]

Recenzje (0)

Oceń książkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły książki

Tematyka:

Autor:

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska

ISBN: 978-83-8053-203-8

Podobne książki

Najciekawsze książki tego miesiąca

"Pazdan Chłopak, który gra całym sercem" to książka opowiadająca o Michale Pazdanie.
Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 17.81 zł.
Autorem "Pazdan Chłopak, który gra całym sercem" jest Yvette Zółtowska-Darska.
Książka została wydana przez wydawnictwo Burda Publishing Polska.