Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze, zaistniał jako najsławniejsza osoba w Europie i zapoczątkował reformację

31 października 1517 roku Marcin Luter, augustiański mnich i wykładowca teologii na Uniwersytecie w Wittenberdze, przybił do drzwi kościoła zamkowego swoje 95 tez o odpustach. Pamiętny gest rozpoczął (…)

[ więcej ]

Być może zainteresuje Cię również


Najciekawsze książki tego miesiąca


Gdzie książkę "Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze, zaistniał jako najsławniejsza osoba w Europie i zapoczątkował reformację" kupisz najtaniej?

Dostępna w 31 księgarniach
Najtaniej w Allegro


Porównujemy ceny w ofercie ponad 70 księgarń internetowych. Książka Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze, zaistniał jako najsławniejsza osoba w Europie i zapoczątkował reformację była dostepna w 31 z nich.

Najlepszą ceną wersji papierowej może pochwalić się Allegro, gdzie książkę kupisz już za 17.91 zł.

Z kolei najdroższą opcją byłyby zakupy w księgarni Matras.pl, gdzie ta sama książka w wersji papierowej kosztuje 28.90 zł.

Średnia cena tego tytułu niezależnie od nośnika to 12.99 zł.


Czyja biografia pojawia się w tej książce?

Marcin Luter - biografia

Co jeszcze musisz wiedzieć o tej książce?

Rodzaj:
Tematyka:
Autor:
Wydawnictwo:
ISBN: 9788365853127

Opis książki
Recenzje (0)

Gdzie kupisz ebook lub PDF Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze, zaistniał jako najsławniejsza osoba w Europie i zapoczątkował reformację?

Najtańszy e-book "Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze, zaistniał jako najsławniejsza osoba w Europie i zapoczątkował reformację" znajdziesz w księgarni Allegro, w cenie 3.33 zł.
3.33 Kup ebook teraz

Gdzie kupisz audiobook Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze, zaistniał jako najsławniejsza osoba w Europie i zapoczątkował reformację?

Niestety, w żadnej z monitorowanych przez nas księgarni książka nie jest dostępna w wersji audio.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Krytyki Politycznej

W naszej bazie danych znajduje się 26 biografii i książek wydanych przez Wydawnictwo Krytyki Politycznej.

Zobacz także:
Pełna lista biografii tego wydawnictwa znajduje się tutaj.

Przydatne linki

Linki związane z książką "Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze, zaistniał jako najsławniejsza osoba w Europie i zapoczątkował reformację":
Książka w wersji papierowej

Kup jako ebook

Życiorys Marcina Lutra

Książki bez kategorii

Inne książki tego wydawnictwa17.91 zł Kup Teraz
3.33 zł ebook
Przesyłka od 0zł

Dodaj treść

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

FAQ

W budowie

Używamy cookies.

Polityka Prywatności