Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze
0
(0)

Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze, zaistniał jako najsławniejsza osoba w Europie i zapoczątkował reformację

Andrew Pettegree

Temat: Marcin Luter

Recenzje 0

Opis książki

"Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze, zaistniał jako najsławniejsza osoba w Europie i zapoczątkował reformację" to książka o Marcinie Lutrze, jej autorem jest Andrew Pettegree (Wydawnictwo Krytyki Politycznej).

31 października 1517 roku Marcin Luter, augustiański mnich i wykładowca teologii na Uniwersytecie w Wittenberdze, przybił do drzwi kościoła zamkowego swoje 95 tez o odpustach. Pamiętny gest rozpoczął (…)

[ więcej ]

Recenzje (0)

Oceń książkę

Dzięki za ocenę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły książki

Tematyka:

Autor:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Krytyki Politycznej

ISBN: 9788365853127

Podobne książki

Najciekawsze książki tego miesiąca

"Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze, zaistniał jako najsławniejsza osoba w Europie i zapoczątkował reformację" to książka o Marcinie Lutrze.

Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 40.00 zł. Najtańszy e-book znajdziesz w cenie 6.99 zł.

Autorem "Marka Luter. O tym jak nikomu nieznany mnich zmienił swoje niewielkie miasto w centrum wydawnicze, zaistniał jako najsławniejsza osoba w Europie i zapoczątkował reformację" jest Andrew Pettegree.

Książka została wydana przez Wydawnictwo Krytyki Politycznej.