0
(0)

Cristiano Ronaldo Sztuczki triki bramki

Tomasz Boheński / Tomasz Borkowski

Temat: Cristiano Ronaldo Piłkarze

Recenzje 0

12.53


Zamawiając w księgarni tantis.pl za przesyłkę zapłacisz tylko 7,99zł, a przy zamówieniu powyżej 249zł przesyłka będzie darmowa.

Opis książki

Książka "Cristiano Ronaldo Sztuczki triki bramki" opowiada losy Cristiano Ronaldo, jej autorem jest Tomasz Boheński i Tomasz Borkowski (wydawnictwo RM).

„Piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina sportu na świecie, a piłkarze występujący w najlepszych klubach stają się ikonami futbolu, na których wzorują się całe pokolenia młodych zawodników. Jednym z dwóch czołowych piłkarzy dzisiejszych czasów jest niewątpliwie bohater naszej książki – Cristiano Ronaldo.
To wielokrotny król strzelców ligi hiszpańskiej oraz Ligi Mistrzów, czterokrotny zdobywca nagrody Złotego Buta przyznanej najlepszym strzelcom czołowych europejskich lig.
W książce przedstawiamy dwanaście, naszym zdaniem, najpiękniejszych bramek, które Ronaldo zdobył w trakcie swojej dotychczasowej kariery. Każda z nich wymagała wykorzystania różnych umiejętności technicznych, nabytych w czasie wielu lat treningu.
Książkę napisano z myślą o każdym młodym adepcie sztuki piłkarskiej, który chce w przyszłości być gwiazdą na europejskich i światowych stadionach.”

[ więcej ]

Recenzje (0)

Oceń książkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły książki

Tematyka:

Autor: /

Wydawnictwo: RM

ISBN: 9788377736166

Podobne książki

Najciekawsze książki tego miesiąca

Książka "Cristiano Ronaldo Sztuczki triki bramki" opowiada losy Cristiano Ronaldo.
Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 12.53 zł.
Autorem "Cristiano Ronaldo Sztuczki triki bramki" jest Tomasz Boheński i Tomasz Borkowski.
Książka została wydana przez wydawnictwo RM.