3600 gramów szczęścia
0
(0)

3600 gramów szczęścia

Ewelina Gierasimiuk-Merta

Recenzje 1

16.15


Zamawiając w księgarni tantis.pl za przesyłkę zapłacisz tylko 7,99zł, a przy zamówieniu powyżej 249zł przesyłka będzie darmowa.

Opis książki

Książka "3600 gramów szczęścia", jej autorem jest Ewelina Gierasimiuk-Merta (wydawnictwo Novae Res).

Zapiski Matki Polki
Narodziny długo wyczekiwanego dziecka to dla Eweliny przełomowy moment w życiu. Radosne, choć nie zawsze łatwe macierzyństwo, pozwala spojrzeć z zupełnie nowej perspektywy n (…)

[ więcej ]

Recenzje (1)

Oceń książkę

anna:
Książka mnie urzekła! Ładny, poprawny język, bogactwo treści, żartobliwy ton, wzruszenie, szczerość do bólu! Wszystko to, co daje spotkanie z najbliższą przyjaciółką! Ja to przeżyłam podczas lektury tej książki. Wzruszałam się i śmiałam. Miło się czyta refleksje, z którymi po części się utożsamiamy. Pięknie opisane pozytywne relacje rodzinne i świadome macierzyństwo. To wszystko zachwyca i sprawia, że książka jest wartościowa. To nie żaden poradnik na temat wychowywania dzieci, ani biadolenia Matki Polki. To odważne i szczere wypowiedzi, refleksje o życiu, macierzyństwu, byciu razem, spełnianiu marzeń. To na pewno książka dla osób dojrzałych, otwartych na świat i innych ludzi. Chętnie wrócę do kolejnych części, ponieważ czuję niedosyt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Szczegóły książki

Tematyka:

Autor:

Wydawnictwo: Novae Res

ISBN: 9788381479462

Podobne książki

Najlepsza cena dla tej książki w wersji papierowej to 16.15 zł.
Autorem "3600 gramów szczęścia" jest Ewelina Gierasimiuk-Merta.
Książka została wydana przez wydawnictwo Novae Res.