Kamil Grosicki

Kim jest Kamil Grosicki?

Polski piłkarz, reprezentant kraju. 33 lat(a)

Pełne nazwisko: Kamil Paweł Grosicki
Pseudonimy: Grosik, Opel
Data urodzenia: (środa)
Znak Zodiaku: ♊ Bliźnięta
Miejsce urodzenia: Szczecin, Polska 🗺️
Wzrost: 180 cm
Obywatelstwo: Polska
Wiek: 33
Znasz więcej faktów z życia Kamila Grosickiego? Dodaj komentarz.

Książki o Kamilu Grosickim

0
(0)

Autor:
Yvette Zółtowska-Darska
Wydawnictwo:
Burda książki
Grosicki. Chłopak, który zmierzył się z życiem
Miał osiem lat, kiedy wygrywał wszystkie mecze na podwórku, ale mama uważała, że powinien zostać zawodowym tancerzem. Dziewiętnaście – kiedy przeszedł do Legii Warszawa, a jego kariera... kom (...)

Zamawiając w księgarni TaniaKsiazka.pl zapłacisz tylko 7,99zł za przesyłkę, możesz też odebrać ją bezpłatnie w kilku punktach w Polsce. Płatność za książki można wygodnie rozłożyć na raty, a powyżej 199zł przesyłka jest darmowa. Zamów już teraz, lub zobacz więcej ofert dla tej książki.


0
(0)

Autor:
Marcin Rosłoń
Wydawnictwo:
Papilon
Kamil Grosicki Tańczący z piłką
\"Bohaterowie z boiska to seria, która przybliża młodemu czytelnikowi piłkarzy obecnej reprezentacji Polski oraz legendy polskiej piłki nożnej. W tym tomie: Szybkość, celne podania, trafne decyzje - Kamil Grosicki\"

Zamawiając w księgarni TaniaKsiazka.pl zapłacisz tylko 7,99zł za przesyłkę, możesz też odebrać ją bezpłatnie w kilku punktach w Polsce. Płatność za książki można wygodnie rozłożyć na raty, a powyżej 199zł przesyłka jest darmowa. Zamów już teraz, lub zobacz więcej ofert dla tej książki.


0
(0)

Autor:
Marcin Feddek
Wydawnictwo:
Sine Qua Non
Dekalog Nawałki
\"Zajrzyj za kulisy reprezentacji, w której zakochała się cała Polska! Posłuchaj mowy motywacyjnej Lewandowskiego przed meczem z Niemcami. Stań w tunelu obok Piszczka tuż przed wyjściem na stadion we Frankfurcie. Weź udział w zamkniętej imprezie po wywalczeniu awansu na Euro 2016. Poczuj przeszywającą ciszę w autokarze po porażce z Portugalią... Marcin Feddek od początku kadencji…

Zamawiając w księgarni Allegro u większości sprzedawców możesz liczyć na bardzo tanią przesyłkę, a dla posiadaczy konta Smart przesyłka jest darmowa. Zamów już teraz, lub zobacz więcej ofert dla tej książki.

Wersja ebook: 6.99 zł na Legimi


Ciekawostki - tego możesz nie wiedzieć

  • Borykał się z uzależnieniem od hazardu. ~gość
  • W młodości interesował się tańcem towarzyskim. ~gość
  • Interesujące ciekawostki o Kamilu Grosickim znaleźć można w książce "Kamil Grosicki Tańczący z piłką" (wyd. Papilon).


Życiorys Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki – urodzony 8 czerwca 1988 roku w Szczecinie, polski piłkarz.

Kamil Grosicki w dzieciństwie pasjonował się tańcem towarzyskim. Odnosił na tym polu liczne sukcesy, wygrywając wiele zawodów rangi krajowej. Jego największą miłością pozostawała jednak piłka nożna.

Swoją sportową karierę rozpoczął w Pogoni Szczecin, gdzie grał do maja 2004 roku, początkowo w juniorach, przechodząc później do składu seniorskiego. Był to niezwykle burzliwy okres w jego życiu. Początek profesjonalnej kariery piłkarskiej zbiegł się u Grosickiego z problemami osobistymi, w postaci uzależnienia od hazardu.

Problemy przybrały na tyle duży rozmiar, że pod koniec 2007 roku, piłkarz poddał się terapii odwykowej. Po zakończeniu leczenia, Grosicki trafił do szwajcarskiego FC Sionu. Piłkarzowi trudno było się odnaleźć w nowej rzeczywistości, początkowo przejawiał znaczne problemy z dyscypliną, przysparzając sobie tym samym nowych problemów natury zawodowej i osobistej.

Równowagę odzyskał dopiero w grudniu 2008 roku, kiedy w ramach wypożyczenia, trafił do Jagiellonii Białystok. Podczas wiosennej rundy, Grosicki dobitnie udowodnił swoją sportową wartość. Z białostockim klubem występował do 10 stycznia 2011 roku, kiedy to przeszedł do tureckiego Sivassporu. Obecnie piłkarz występuje we francuskim Stade Rennais FC.

Karierę reprezentacyjną Grosicki rozpoczął w lutym 2008 roku w meczu Polska-Finlandia, kiedy w 80 minucie zmienił Marka Zieńczuka. W reprezentacji kraju Kamil Grosicki występował 27 razy, nierzadko z dużymi sukcesami.Cytaty Kamila Grosickiego

Brak przesłanych cytatów. Dodaj w komentarzu

Wasze pytania dotyczące Kamila Grosickiego

Brak przesłanych pytań. Dodaj w komentarzu

Wasze wspomnienia o Kamilu Grosickim

Brak przesłanych wspomnień. Dodaj komentarz

Wydarzenia z życia Kamila Grosickiego

Napisz komentarz, aby dodać więcej wydarzeń.
  • Kamil Grosicki przychodzi na świat w miejscowości Szczecin, Polska.

Przydatne linkiMiejsca Kamila Grosickiego

Miejsce urodzenia:Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.
Znasz więcej faktów z życia Kamila Grosickiego? Edytuj tę stronę.

Grafika: Fot. Sławek (Grosicki Kamil) [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upublicznionyFAQ


Kim jest Kamil Grosicki?

Polski piłkarz, reprezentant kraju.

Ile wzrostu ma Kamil Grosicki?

Kamil Grosicki ma 180 cm wzrostu.

Kiedy urodził się Kamil Grosicki?

Kamil Grosicki urodził się 08/06/1988.

Gdzie urodził się Kamil Grosicki?

Kamil Grosicki urodził się w miejscowości Szczecin, Polska.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności