Jarosław Jakimowicz

Kim jest Jarosław Jakimowicz?

Polski aktor. 52 lat(a)

Data urodzenia: (czwartek)
Znak Zodiaku: ♋ Rak
Miejsce urodzenia: Kutno, Polska 🗺️
Wzrost: 188 cm
Obywatelstwo: Polska
Wiek: 52
Znasz więcej faktów z życia Jarosława Jakimowicza? Dodaj komentarz.

Książki o Jarosławie Jakimowiczu

3
(2)

Autor:
Jarosław Jakimowicz
Wydawnictwo:
Oficyna 4eM
Życie jak film
Dzięki roli Cichego w Młodych wilkach stał się bohaterem popkultury i bożyszczem nastolatek. Nie wpisuje się w żadne ramy, choć jedno jest pewne, kocha życie i ludzi. Jaki naprawdę jest (...)

Zamawiając w księgarni TaniaKsiazka.pl zapłacisz tylko 7,99zł za przesyłkę, możesz też odebrać ją bezpłatnie w kilku punktach w Polsce. Płatność za książki można wygodnie rozłożyć na raty, a powyżej 199zł przesyłka jest darmowa. Zamów już teraz, lub zobacz więcej ofert dla tej książki.

Wersja ebook: 6.99 zł na Legimi


Ciekawostki - tego możesz nie wiedzieć

  • Zwyciężył piątą edycję programu Big Brother. ~gość
  • Interesujące ciekawostki o Jarosławie Jakimowiczu znaleźć można w książce "Życie jak film" (wyd. Oficyna 4eM).


Życiorys Jarosława Jakimowicza

Jarosław Jakimowicz urodzony 17 lipca 1969 roku w Kutnie. Polski aktor, przedsiębiorca i prezenter telewizyjny.

Lata młodości spędził przy ulicy Okopowej na warszawskiej Woli. W tym czasie ukończył Technikum Mechaniczne. W czasie nauki w tej szkole założył zespół muzyczny Etan Ben Hosaja. Po szkole wyjechał do Niemiec. Pracował tam w restauracji, a także w firmie budowlanej. W Polsce został skazany na prace społeczne za drobne kradzieże, a później jeszcze na cztery miesiące więzienia za obrabowanie poczty.

Jako aktor zadebiutował w 1995 roku w filmie Jarosława Żamojdy „Młode Wilki”. Wcielił się w nim w rolę Cichowskiego „Cichego”. Dzięki tej roli stał się popularny. Ze względu na sukces filmu nakręcono kontynuację pod tytułem „Młode Wilki ½” (1997). Była to równie popularna produkcja, co część pierwsza. Oprócz produkcji Żamojdy wystąpił jeszcze w „Nic Śmiesznego” (1995), „Poranek kojota” (2001), „Job, czyli ostatnia szara komórka” (2006) oraz „Wyjazd integracyjny” (2011). Zaliczył też gościnne epizody w serialach „Złotopolscy”(1997), „Na dobre i złe” (2004-2005), „Głuchar” (2008) oraz „Pierwsza Miłość” (2008-2009).

W 1996 roku odcisnął swoją dłoń na tablicy pamiątkowej na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach podczas Pierwszego Festiwalu Gwiazd. Był właścicielem firmy Filmmarketing, która zajmowała się poszukiwaniem funduszy na produkcje filmowe.

Występował również w teledyskach tj. „Kłamstwo” (2001) Magdy Femme, „Ostatnie tango w Paryżu” (2003) zespołu Abracadabra, „Nas troje” (2004) Jarosława Wasika, „Jak to się stało” (2017) zespołu Playboys oraz „Siła (2017) Justyny Sawickiej.

Jako prezenter telewizyjny prowadził program „Brawo Bis” (1997) na antenie TVP Polonia, a następnie „Kurier Sensacji” (1998) na Polsacie. W 2008 roku zwyciężył w emitowanym w TV4 reality show „Big Brother VIP”. Popularność tego programu spowodowała, że wystąpił jeszcze w reality show „Jola i Jarek” wraz z Jolantą Rutowicz. Od 2019 roku jest jednym z gospodarzy programu porannego TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Od wakacji 2020 roku prowadzi z Magdaleną Ogórek na antenie TVP Info program społeczno-polityczny „W kontrze”. Jest też częstym gościem Michała Rachonia w emitowanym na tej samej stacji programie „Jedziemy”.

Jest członkiem Reprezentacji Artystów Polskich w Piłce Nożnej. Prowadzi działalność społeczną udzielając się w kampaniach promujących transplantologię. Za tą działalność został uhonorowany w 2013 roku odznaką Zasłużony Dawca Przeszczepu.

Wokół jego osoby jest też wiele kontrowersji. W autobiografii z 2019 roku zatytułowanej „Życie jak film” przyznaje się do tego, iż w latach dziewięćdziesiątych uczestniczył w procederze handlu ludźmi. Mowa tu o transakcji dotyczącej 12-letniej Tajki. Przyznał się także, że brał udział (jako kierowca) w napadach na sklepy ze skórami na terenie Niemiec.

Na początku 2021 roku padły na Jakimowicza zarzuty zgwałcenia uczestniczki wyborów miss. Zarzuty nie zostały potwierdzone.Cytaty Jarosława Jakimowicza

Na wywiadówkach byłem określany jako ten zdolny, który nic nie robi.

Nadesłane przez: gość


Wasze pytania dotyczące Jarosława Jakimowicza

Brak przesłanych pytań. Dodaj w komentarzu

Wasze wspomnienia o Jarosławie Jakimowiczu

Brak przesłanych wspomnień. Dodaj komentarz

Wydarzenia z życia Jarosława Jakimowicza

Napisz komentarz, aby dodać więcej wydarzeń.
  • Jarosław Jakimowicz przychodzi na świat w miejscowości Kutno, Polska.
  • Wygrana reality show Big Brother VIP.


Przydatne linkiMiejsca Jarosława Jakimowicza

Miejsce urodzenia:Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.
Znasz więcej faktów z życia Jarosława Jakimowicza? Edytuj tę stronę.

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upublicznionyFAQ


Kim jest Jarosław Jakimowicz?

Polski aktor.

Ile wzrostu ma Jarosław Jakimowicz?

Jarosław Jakimowicz ma 188 cm wzrostu.

Kiedy urodził się Jarosław Jakimowicz?

Jarosław Jakimowicz urodził się 17/07/1969.

Gdzie urodził się Jarosław Jakimowicz?

Jarosław Jakimowicz urodził się w miejscowości Kutno, Polska.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności