Kim jest ...

Ilona Felicjańska

Polska modelka i celebrytka. 48 lat(a)


Czytaj dalej Kup książkę

Życiorys Ilony Felicjańskiej

Ilona Katarzyna Montana (z domu Felicjańska) – polska modelka, celebrytka, II wicemiss Polonia 1993.

Młodość

Ilona Felicjańska urodziła się 30 maja 1970 lub 1973 r. w Łasku. Wychowywana przez matkę Grażynę i ojczyma Henryka dzieciństwo spędziła we wsi Sromułka oraz w Bełchatowie. Jest absolwentką Liceum Ekonomicznego w Bełchatowie i policealnego Studium Psychologii Psychotronicznej w Warszawie.

Działalność zawodowa i charytatywna

Jako młoda dziewczyna rozpoczęła współpracę z agencją modelek Moda Forte. W 1993 roku została III wicemiss Polonia, a w 1994 doszła do półfinału konkursu Miss International 1994 w Japonii.

W tym samym roku zaliczyła również swój wybiegowy debiut (kolekcja Mody Polskiej), następnie podpisała kontrakt z agencją Model Plus, a w 1995 z Berlin Models.

W latach 1994-1995 pojawiła się na wybiegach m.in.. Calvina Kleina, Pierre’a Cardina, Teresy Rosati, Hexeline i Macieja Zienia. Była także współprowadzącą program Na każdy temat w Polsacie (1995-1998).

Ilona Felicjańska wystąpiła w licznych sesjach mody dla polskich magazynów oraz była twarzą marek kosmetycznych np. Miss Sporty, Palmolive, Irena Eris.

Od 2005 roku modelka jest związana z działalnością charytatywną. Założyła m.in. fundację Niezapominajka (pomoc nieuleczalnie i przewlekle chorym, poszkodowanym w wypadkach).

Ilona Felicjańska wystąpiła w ósmej edycji Tańca z gwizdami oraz w pierwszej edycji Celebrity Splash!.W 2013 ukazał się jej thriller erotyczny „Wszystkie odcienie czerni” oraz książka-wywiad przeprowadzony z nią „Cała prawda o…” a w 2016 poradnik „Znalazłam klucz do szczęścia”.

Życie prywatne

W latach 2000 – 2012 jej mężem był Andrzej Rybkowski. Mają dwóch synów: Macieja i Adama. W 2010 roku pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję, za co została skazana na rok pozbawienia wolności oraz na 3 lata straciła prawo jazdy.

W 2019 roku wyszła za Paula Montanę.

Ilona Felicjańska otwarcie mówi o swojej chorobie alkoholowej. W 2020 roku rozpoczęła terapię odwykową w szpitalu psychiatrycznym.

Ciekawostki o Ilonie Felicjańskiej

  • Pod koniec 2019 roku aresztowano ją na Florydzie za rzekome pogryzienie męża. ~gość
  • Jest ambasadorką Dobrej Woli w Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka. ~gość
  • Interesujące ciekawostki o Ilonie Felicjańskiej znaleźć można w książce "Znalazłam klucz do szczęścia" (wyd. Edipresse Polska).

Książki o Ilonie Felicjańskiej

Cała prawda o…

Felicjańska Ilona / Pondo Aneta

0
(0)

6.75


Zamawiając w księgarni TaniaKsiazka.pl zapłacisz tylko 7,99zł za przesyłkę, możesz też odebrać ją bezpłatnie w kilku punktach w Polsce. Płatność za książki można wygodnie rozłożyć na raty, a powyżej 199zł przesyłka jest darmowa.
Znalazłam klucz do szczęścia

Ilona Felicjańska

0
(0)

6.90


Zamawiając w księgarni Allegro u większości sprzedawców możesz liczyć na bardzo tanią przesyłkę, a dla posiadaczy konta Smart przesyłka jest darmowa.
Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy

Ilona Felicjańska

0
(0)

30.25


Zamawiając w księgarni Gandalf.com.pl za przesyłkę zapłacisz tylko 6,99zł, a dla zamówień na kwotę powyżej 199zł przesyłka jest darmowa.

Co wiemy o Ilonie Felicjańskiej:

Biografia 3 książki 2 ciekawostki 2 cytaty wiek wzrost znak zodiaku

Ilona Felicjańska

Wiek

49

Obywatelstwo

Polska

Cytaty
Ilony Felicjańskiej

#1

Zło nie czeka na zaproszenie. Zło wypatruje okazji.

Ilona Felicjańska, nadesłane przez gość

#2

Czym różni się prawda od kłamstwa? Czy rzeczywiście czymkolwiek więcej niż punktem widzenia?

Ilona Felicjańska, nadesłane przez gość

Miejsce urodzenia
Ilony Felicjańskiej

Łask, Polska

Łask, Polska

Wykształcenie
Ilony Felicjańskiej

Studium Psychologii Psychotronicznej w Warszawie

Znak Zodiaku
Ilony Felicjańskiej

♊ Bliźnięta

Wzrost
Ilony Felicjańskiej

178 cm

Powiązane biografie

Bestsellery

Najciekawsze propozycje książkowych biografii i autobiografii z ostatnich tygodni.

Bracia Kliczko. Z kozackiego rodu

Bestseller 27.82 zł

Biografia bezkonkurencyjnych ukraińskich pięściarzy, którzy dali się poznać jako zręczni biznesmeni i filantropi, angażu [...]

Zobacz
Nowy car wyd. 2022

Bestseller 34.21 zł

Były szef moskiewskiego biura „New York Timesa”, Steven Lee Myers, śledził Putina na długo przed ostatnimi wydarzeniami [...]

Zobacz
Zełenski. Biografia

Bestseller 22.52 zł

Wołodymyr Zełenski. Jego nazwisko od kilku tygodni jest na ustach całego świata. Ile wiemy o charyzmatycznym przywódcy k [...]

Zobacz
Polscy miliarderzy. Ich żony, dzieci, pieniądze

Bestseller 30.84 zł

To książka o stylu życia najbogatszych ludzi w Polsce, tych ze szczytu listy „Forbesa”. O tym, jak wygląda ich dzień pow [...]

Zobacz
Vetulani. Piękny umysł, dzikie serce

Bestseller 39.03 zł

Wybitny neurobiolog, ateista, prowokator, zwolennik legalizacji marihuany Pierwsza biografia Jerzego Vetulaniego 2 marca [...]

Zobacz
Na Kremlu wiecznie zima. Rosja za drugich rządów Putina

Bestseller 39.03 zł

Putin rządzi Rosją już ponad 21 lat. Nic nie zapowiada, by to się miało szybko zmienić Potężne wojsko, wszechobecna prop [...]

Zobacz
Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.


Źródło grafik

fot. Remigiusz Józefowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.