Grubson

Kim jest Grubson?

Polski raper. 35 lat(a)

Pełne nazwisko: Tomasz Iwanca
Data urodzenia: (wtorek)
Znak Zodiaku: ♒ Wodnik
Miejsce urodzenia: Rybnik, Polska 🗺️
Wiek: 35
Znasz więcej faktów z życia Grubsona? Dodaj komentarz.

Książki o Grubsonie

0
(0)

Autor:
Przemek Corso / Tomasz Iwanca
Wydawnictwo:
Burda książki
GrubSon. Na szczycie
Czy można zaplanować swoje życie? Ile tak naprawdę kosztują decyzje które podejmujemy? Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest r (...)

Zamawiając w księgarni TaniaKsiazka.pl zapłacisz tylko 7,99zł za przesyłkę, możesz też odebrać ją bezpłatnie w kilku punktach w Polsce. Płatność za książki można wygodnie rozłożyć na raty, a powyżej 199zł przesyłka jest darmowa. Zamów już teraz, lub zobacz więcej ofert dla tej książki.

Wersja ebook: 6.99 zł na Legimi
Życiorys Grubsona

Tomasz Iwanca, znany bardziej pod pseudonimem Grubson jest polskim raperem oraz producentem muzycznym. Urodził się 28 stycznia 1986 roku w Rybniku. Jego działalność muzyczna rozpoczęła się dość szybko.

Początki kariery

Tomasz zainteresował się hip-hopem pod koniec lat 90. W muzyczną stronę poszedł za swoim bratem, który zajmował się organizowaniem imprez. W 1998 roku podjął swoją pierwszą współpracę z Po-3na Różnica. To właśnie wtedy raper nagrywał swoje pierwsze kompozycje, które zyskały popularność. W 2003 roku Grubson wydawał debiutancki album. Artysta podjął się również współpracy z takim zespołem jak Bezkres. Natomiast w 2007 roku wygrał konkurs, a dzięki nagrodzie mógł wydać kolejną płytę. ” Kodex 3: Wyrok” to utwór, który został singlem tejże płyty.

Kariera muzyczna

W 2011 roku ukazał się trzeci album artysty, który nosił tytuł „Coś więcej niż muzyka”. Płyta ta zyskała drugie miejsce zestawienia OLiS. Album ten otrzymał popularny status platynowej płyty. Utwory Grubsona trafiają do ludzi w każdym wieku. Otrzymał on Fryderka w kategorii hip-hopowy album. Współpracował z takimi muzykami, jak na przykład: EastWest Rockers, Natural Dread Killaz, Marcelina, O.S.T.R., Te-Tris, Wojtas, Fokus. W 2019 roku Grubson zachwycił wszystkich swoim utworem muzycznym, który nosił tytuł „Na szczycie”. Piosenka zdobyła 100 milionów wyświetleń na popularnej stronie internetowej. Tomasz słynie również z takich utworów, jak: „Szansa” oraz „Dżungla”.Cytaty Grubsona

Brak przesłanych cytatów. Dodaj w komentarzu

Wasze pytania dotyczące Grubsona

Brak przesłanych pytań. Dodaj w komentarzu

Wasze wspomnienia o Grubsonie

Brak przesłanych wspomnień. Dodaj komentarz

Wydarzenia z życia Grubsona

Napisz komentarz, aby dodać więcej wydarzeń.
  • Grubson przychodzi na świat w miejscowości Rybnik, Polska.

Przydatne linkiMiejsca Grubsona

Miejsce urodzenia:


Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.
Znasz więcej faktów z życia Grubsona? Edytuj tę stronę.

Grafika: fot. Mlaud

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upublicznionyFAQ


Kim jest Grubson?

Polski raper.

Kiedy urodził się Grubson?

Grubson urodził się 28/01/1986.

Gdzie urodził się Grubson?

Grubson urodził się w miejscowości Rybnik, Polska.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności