Anna Gacek

Kim jest Anna Gacek?

Polska dziennikarka muzyczna. 40 lat(a)

Data urodzenia: (czwartek)
Znak Zodiaku: ♈ Baran
Miejsce urodzenia: Bytom, Polska 🗺️
Obywatelstwo: Polska
Wiek: 40
Znasz więcej faktów z życia Anny Gacek? Dodaj komentarz.
Życiorys Anny Gacek

Anna Gacek urodziła się 9 kwietnia 1981 w Bytomiu. Nic więcej nie wiadomo na temat jej dzieciństwa i wczesnej młodości. Internetowe źródła podają tylko informacje dotyczące życia zawodowego, wskazując 2001 rok jako początek jej pracy w charakterze dziennikarki muzycznej i prezenterki w Programie Trzecim Polskiego Radia, tzw. „Trójce”. Tam właśnie, przez 19 lat, Anna Gacek, współtworzyła i współprowadziła niezwykle popularne audycje radiowe w towarzystwie doświadczonych radiowców, m.in. Pawła Kostrzewy – audycja Trójkowy ekspres, Piotra Stelmacha – Myśliwiecka 3/5/7Offensywa, Piotra Metza Zjednoczone KrólestwoLista osobista, Tomasza Żądy – Zapach porankaHistoria pewnej płyty czy Wojciecha Manna – Manniak po ciemkuW tonacji Trójki.

W okresie pracy w Trójce, Anna Gacek realizowała także własne programy autorskie – AtelierAksamit – prezentujące muzykę rozrywkową, nowości, premiery, wywiady z twórcami, relacje z festiwali i koncertów. Prowadziła również, cieszącą się sporą popularnością, audycję Powiększenie – poświęconą swojej drugiej, pozamuzycznej pasji, modzie.

Poza pracą w radiu, działalność zawodowa Anny Gacek, obejmowała także współpracę z wieloma czasopismami o tematyce muzycznej,  modowej i lifestylowej (np. „Machina”, „Tylko Rock”, „A4”, „Zwierciadło”, „Przekrój”, „KMAG”, „Vice”, „LOGO”). Ponadto, dziennikarka brała udział w charakterze ekspertki w programach dla kobiet stacji TVN Style, min. z cyklu „66 niezapomnianych…”

9 marca 2020 r. Anna Gacek zakończyła pracę w Polskim Radiu. Jak oświadczyła, została zwolniona niespodziewanie, decyzją Prezes Polskiego Radia.

Po odejściu z „Trójki” dziennikarka podjęła współpracę z serwisem Audioteka, gdzie od sierpnia 2020r. realizuje własny podcast pt. Rzeczy ulubione. Jest także autorką bloga annagacek.pl, prowadzi konto na Facebooku i na Instagramie. Jej główne zainteresowania pozostają niezmienne; muzyka, artyści, świat kultury popularnej, moda, a aktywność nie ustaje mimo upływu lat. Jak powiedziała w jednym z wywiadów: „Chcę to życie przeżyć totalnie. Mam w sobie niewiarygodną wprost siłę do wyciskania z niego wszystkiego.”

Cytaty Anny Gacek

Brak przesłanych cytatów. Dodaj w komentarzu

Wasze pytania dotyczące Anny Gacek

Brak przesłanych pytań. Dodaj w komentarzu

Wasze wspomnienia o Annie Gacek

Brak przesłanych wspomnień. Dodaj komentarz

Wydarzenia z życia Anny Gacek

Napisz komentarz, aby dodać więcej wydarzeń.
  • Anna Gacek przychodzi na świat w miejscowości Bytom, Polska.

Przydatne linkiMiejsca Anny Gacek

Miejsce urodzenia:Biografia24.pl - biografie i książki

Powyższe treści mogą być dowolnie kopiowane i modyfikowane, pod warunkiem podania linku zwrotnego.

Biografia24.pl powstaje z miłości do biografii i tworzenia stron. Reklamy na stronie nie pokrywają nawet kosztów serwera.

Dlatego mimo że dokładamy wszelkich starań, by wszystkie dane zawarte na stronie Biografia24.pl były poprawne, nie wykluczamy możliwości pojawienia się błędów. W takim wypadku prosimy o kontakt.
Znasz więcej faktów z życia Anny Gacek? Edytuj tę stronę.

Skomentuj

Adres e-mail nie zostanie upublicznionyFAQ


Kim jest Anna Gacek?

Polska dziennikarka muzyczna.

Kiedy urodziła się Anna Gacek?

Anna Gacek urodziła się 09/04/1981.

Gdzie urodziła się Anna Gacek?

Anna Gacek urodziła się w miejscowości Bytom, Polska.

Używamy cookies.

Polityka Prywatności