Porównujemy ceny książek w ponad 20 księgarniach:

Ciekawostki - tego możesz nie wiedzieć

• Wystąpił w wielu reklamach, między innymi: czekolady Goplany, herbany Teekanne, Lotto czy Faktu. ~gość

Życiorys Adama Małysza

Adam Małysz – urodził się w grudniu 1977 roku w Wiśle. Skoczek narciarski, medalista olimpijski, 20-krotny mistrz Polski w skokach narciarskich. Jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w swojej dyscyplinie sportu. Decydującym o sukcesach Małysza był sezon 2000/2001, w którym to jako pierwszy Polak wygrał prestiżowy Turniej Czterech Skoczni; wygrał 5 zawodów PŚ z rzędu. Kolejne sezony to dalsze sukcesy Adama Małysza. Wielokrotnie wyróżniany m.in. Kawaler Krzyża Oficerskiego, Krzyża Komandorskiego. Małysz w swojej karierze wygrał 38 zawodów Pucharu Świata, co plasuje go na trzecim miejscu w tabeli wszechczasów.