Sławni absolwenci Akademii Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego to niepubliczna instytucja edukacyjna o charakterze akademickim z siedzibą w Warszawie. Placówka specjalizuje się w dziedzinach nauk społecznych oraz ekonomicznych takich jak: ekonomia i finanse, zarządzanie i marketing, prawo i administracja oraz psychologia i socjologia. Firma została założona w roku 1993, od tamtej pory zajmuje się kształceniem osób w każdym wieku i w różnych językach, prowadząc studia od stopnia I do doktorskiego, studia MBA a także specjalistyczne kursy i szkolenia w trybach stacjonarnych, niestacjonarnych, online lub wieczorowych.

Przed wejściem głównym do akademii znajduje się pomnik lwa, stanowiący symbol szkoły. Jego wizerunek wykorzystywany jest min. w najważniejszym konkursie absolwenckim placówki ”Lwy Koźmińskiego”, od 2012 roku organizowanego w trzech kategoriach, którego celem jest wyłonienie uczniów odnoszących najbardziej spektakularne sukcesy zawodowe. Jednymi z najpopularniejszych znanych absolwentów są takie osoby jak: Remigiusz Mróz, Edyta Pazura, Joanna Jabłczyńska czy Paweł Wypych.

Biografia

Remigiusz Mróz

Remigiusz Mróz urodził się 15 stycznia 1987 r. w Opolu. W młodości był typowym dzieckiem i nastolatkiem. Studiował w Warszawie…

Używamy cookies.

Polityka Prywatności